Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ktoś zamawia nową Micrę K14??


degaar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co nieco wiem o mikrze bo zamówiłem, siedziałem itd więc jak są konkretne pytania (normalne) to piszcie..

 

Swoją drogą jeśli ktoś się zastanawia czy brać Pulsar czy micre to mogę po cichu doradzić że lepiej micre bo pulsar niedługo na drodze nie zobaczymy...

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez degaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to niedługo przestaną produkować Pulsara

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Strider - czyli będziemy mieli auta "krótkoseryjne" - perełki dla koneserów. :)

Warto zwrócić uwagę na filmie który pokazał nam Edi, na 4'10" - miejsca z tyłu to cieniutko w porównaniu z Pulsarem. No ale te 39 cm różnicy w długości, musi być kosztem czegoś :bezradny:

W każdym razie, ja bym się nie zamienił na nową Micrę, chociaż nadwozie ma ładne ... i gdybym dzisiaj miał się przymierzać do kupna auta, wybrałbym Pulsara.

Edytowane przez Andrzej G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@degaar

Czy na pewno chodzi o Pulsara? Nissan zapowiadał już w tamtym roku i potwierdza w tym, że wiosną 2017r zniknie z europejskiego rynku, ale model Note ze względu na słabą sprzedaż i wejście nowej Micry. Nie wierze aby pozbyli się dwóch modeli w jednym czasie tym bardziej, że raczej nikt nie wspomina o takich planach, czas pokaże  :)  Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie note i micra znika a wchodzi nowa większa micra. O Pulsarze słyszałem i raczej to prawda ale nie wiem dokładnie kiedy. Pulsar się słabo sprzedaje niestety

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez degaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Tiida i Cube dłużej gościli na salonach jak świeżutki Pulsar i Note ..

A Pulsar już miał lift, tylko nie tu  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

W życiu się tyle nie dowiedziałem, co od tej babki :laie_67:

Na tym filmie widać sporo zmian w porównaniu z naszymi Pulsarami. Zobacz m.in. na lokalizację gniazd AUX i USB w kabinie

Edytowane przez Andrzej G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo wiadomości i to szczegółowych o "mikrusi" ale niestety po hiszpańsku (translator sporo pomoże) Podane wyposażenie, dane techniczne ceny poszczególnych wersji i pakietów co  wiadomo nie przekłada się na ceny polskie, ale jakieś światło rzuci na to, jakich cen dodatków możemy się spodziewac, jesli ktoś zainteresowany przejrzeniem to  http://www.cochesyconcesionarios.com/acabados/Nissan/Micra-Tekna.html Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 czy w j.polskim nie szukacie wiadomości? ;):D

... szukamy, szukamy i znamy :) ale oficjalnych cen nie znajdziesz w żadnym polskim tekście (narazie), więc ten zachodni cennik daje jakies porównanie ile może np: kosztować pakiet ledy, metalic itd, drożej nie będzie :unsure: a że nieoficjalne ceny krążą to raczej zgadula, powiem nieoficjalnie, że zaczną się niżej niż te 47tys  ;)  . Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

64ca6168c6810035ecb8c53c0dfb12aa.jpg

5d6ecc571e7ba0b82278df4ccced4282.jpg

0cd0760fad63c53b9ad9ebb39e1d9f60.jpg

 

Mogę śmiało powiedzieć że miejsca w środku dużo więcej niż w poprzedniej mikrze. Jakoś wykończenia też dużo lepsza... W razie pytań można pisać

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I też ma znaczek plackaty :D

 

Fajna owszem....ale to już nie ta  Micra , do której byliśmy przyzwyczajeni ....do żabci, micruska, takiej troszkę paskudy ;)

 

Ta wygląda jak "wszystko".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

64ca6168c6810035ecb8c53c0dfb12aa.jpg

5d6ecc571e7ba0b82278df4ccced4282.jpg

0cd0760fad63c53b9ad9ebb39e1d9f60.jpg

 

Mogę śmiało powiedzieć że miejsca w środku dużo więcej niż w poprzedniej mikrze. Jakoś wykończenia też dużo lepsza... W razie pytań można pisać

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Masz może porównanie z Clio? W sumie to prawie bliźniaki, jeśli tak to czy w Nissanie jest zauważalnie więcej miejsca?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakosc wykonczenia fajna ale na zdjeciu to wersja chyba za 100tys.;-)

Jak to na premierach ;) choć ja wolałbym bez tej skóry :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wersja która ja zamówiłem. Będę miał za ok 3 tyg więc wtedy napiszę coś więcej... Czy więcej miejsca niż w Clio to nie wiem, nie mam porównania ale czytałem że więcej... Ta wersja +Led lampy kosztuje ok 70 tys zł (w przeliczeniu)

Skóra to kwestia gustu chyba.. Siedziałem w kilku wersjach i ze skórą jest naprawdę premium.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez degaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna, tylko żal, że straciła "niepowtarzalność" zarówno k11 jak i k12 miały to...coś.

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...