Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Cewki [350z]


Rolandinho

Rekomendowane odpowiedzi

Polecacie jakieś konkretne ?  Miałem P0300 i P0302 - wymieniłem świece, został od czasu do czasu pojawiający się P0300

 

Mam możliwość kupić w dobrej cenie OYODO, moje sprawne / niesprawne - dwie są już "miękkie" Czy może używki fabryczne z 30k przebiegu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli to Ci pomoże, to w lexusach nagminnie padały cewki angielskie (a'la zamienniki) i chłopaki raczej montowali używki ale OEM. Anglik był nieco tańszy od oryginału nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja radził bym sprawdzić cisnienie na cylindrach... tym bardziej jak auto ma lpg :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Sorry że odgrzewam kotleta, ale potrzebuje wiedzieć jakie są oryginalne cewki zapłonowe do 350Z w wersji HR.

Poprzedni właściciel z powodu wypadania zapłonu wymienił dwie cewki, jedną 70E1025-OYO drugą po 2 tygodniach HEL 5DA 193-175-851 (nie mam pojęcia czemu w tym samym sklepie dali mu dwie różne cewki). Niestety problem jest dalej tyle że bez wskazania która cewka, dlatego chciałem wymienić komplet cewek żeby wyeliminować podejrzenie że to cewki. Świece już zamieniłem na DENSO FXE22HR11 (poprzednie świecie które mu włożyli to jakiś miks, część takich, część takich). Będę wdzięczny za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cewki znacznie żadziej padają jak świece, czy utrata ciśnienia na cylindrach z powodu lpg…
Czasem zdarzają się zanieczyszczone wtryski paliwa bo 350/370Z nie ma porządnego filtra paliwa tylko to siteczko na pompie i nic poza nim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...