Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Connect Qashqai 2007


saien

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Panowie i Panie :)

Przeszukałem wszystko co mogłem ale nigdzie odpowiedzi nie znalazłem. Mam pobraną mapę (około 8GB), która jest mapą do Renault (prawdopodobnie z 2012/2013 roku) pisali że ma działać na Qashqaiu (podobno) :) :) Mam za to kolejny kłopot. Pod siedzeniem mam stację do DVD i podczas odpalonego silnika (również sprawdzałem na tylko zapłonie) pośrodku pudełka pali się czerwona dioda. Lekkie włożenie płyty nie zadziałało, przyciśnięcie przycisku również nic nie daje i urządzenie nie zaciąga płyty do środka.

Drogą myślową standardowego "Polaka Janusza" wepchałem na chama płytę do środka ale niestety nie słyszę aby napęd ruszył :) :). Na ekranie przez dłuższy czas wyświetla się tylko "LOADING" i nic więcej się nie dzieje (czekałem około 2 minut). Płytę udało mi się wyjąć (DVD mi jej nie wyrzucił). Macie jakieś pomysły jak dostać się do tego pudełka i co może być przyczyną jego nie działania?? Ewentualnie czy ktoś miał podobny kłopot

 

Poniżej daję obrazek mój kłopot dotyczy sekcji "D"

 

12144016372032.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...