Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Proste pytania - Szybkie odpowiedzi


Adriel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co tak ostatnio biała perła cierpi?

Mi się dostało pierwszego listopada, ale na razie nie zgłaszam.

 

20181102_141648[1].jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Czy qq 2010 polift ma jakieś szczególne usterki? Generalnie co poprawili w porównaniu do przedlifta?Gdzie szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.11.2018 o 09:13, Czech napisał:

Co tak ostatnio biała perła cierpi?

Mi się dostało pierwszego listopada, ale na razie nie zgłaszam.

 

20181102_141648[1].jpg

A co tutaj chciałbyś zgłaszać? Podejdź do magika od polerki i za 50 zloty to zrobi że śladu nie będzie (pod warunkiem że już nie było polerowane wcześniej i nic nie pękło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, rafsty napisał:

A co tutaj chciałbyś zgłaszać? Podejdź do magika od polerki i za 50 zloty to zrobi że śladu nie będzie (pod warunkiem że już nie było polerowane wcześniej i nic nie pękło).

Te 50 zł to chyba z kapelusza? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czech,zamawia kolorek w sprayu i klar,papier 3000 i odtłuszczacz.Papierem ściera się i matuje nierówności,odtłuszcza.Kolorem pokrywa ranę,a później po około 30min.klar na kolor.Po 24h można polerować mleczkiem polerskim...praktycznie śladu nie powinno być,pod warunkiem,że nic nie pęknięte i nie zrysowane głęboko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Czech napisał:

Te 50 zł to chyba z kapelusza? 

Czech gdzieś w którymś  temacie wrzucałem fotki z mojego obdarcia i pogniecenia drzwi. Koszt naprawy w ASO coś koło 8 tysięcy netto lub brutto teraz nie pamiętam już. Magik zrobił mi to za 300 zł. Jacko29 widział jak to wygląda po robocie. Praktycznie nie ma żadnego śladu. Tylko że ja miałem jeszcze prostowaną blachę. A u Ciebie ten zderzaczek to tylko samo prze-polerowanie wystarczy :)

Jakbyś był ze śląska to dałbym Ci namiar.

P.S.

A nawet mam jeszcze zdjątko :)

IMG_20180730_112242.jpg

Edytowane przez rafsty
Wrzucenie zdjęcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego na zdjęciu może  nie widać  ale tam są  również wglebienia, które  po prysnieciu zostaną  przykryte  ale mogą być widoczne.  Jest to plastyk  wiec rdza tego nie weźmie.Poszukam może  w mojej okolicy znajdę  takiego fachowca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czech poszukaj firmy która naprawia auta bez malowania i oni zazwyczaj robią też zderzaki (więc wgniecenia też zrobią). Zadzwoń do 2-3 firm aby poznać ceny bo magicy też mają niektórzy nawalone w głowach i chcą od razu majątek. W Katowicach rozpiętość za mój samochód była od 300-750 złoty. Jedyny minus że musiałem czekać w kolejce 2 tygodnie na naprawę :( Ale warto było poczekać :)

Efekt po

IMG.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2018 o 19:03, redsalamander napisał:

 

Co oznacza ta strzałka i ikonka po lewej?

A z jakiego samochodu są te zegarki?  X-trail?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta strzałka to pewnie sugestia zmiany biegu na niższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wrzucić temat do  działu starego QQ. Przecież to musi być opisane w instrukcji. Ja to interpretuję tak: te schodki z żarówką to lewarek zmiany biegów, strzałka -bieg w dół. Oczywiście może się pokazać strzałka w górę, to wtedy w górę. Komunikat powinien się pokazywać tylko wtedy gdy masz auto (według algorytmu komputera) na niewłaściwym biegu. Nowe QQ też to mają, tylko jest wyświetlana strzałka i nr biegu na który powinniśmy przejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to podczas jazdy jak masz taki komunikat jak na zdjęciu, zmień  bieg na niższy. Powinny te icony zniknąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzyłem na allegro i na necie trochę dziwne ale nie widzę kolorowych mieszków pod gałkę zmiany biegów czy spinek do podpory maski  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spinki do podpory maski dostaniesz w ASO za bagatela prawie 80 zł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2018‎-‎12‎-‎03 o 20:25, redsalamander napisał:

QQ po lifcie 2010. Te schodki z żarówką i strzałka raz jest raz nie.

Schodki z żarówką.... Chłopie jaką ty masz zarabistą wyobraźnię - nigdy bym w tym nie zobaczył schodków z żarówką! Wyraźnie jest narysowany lewarek zmiany biegów.

 

To chyba Ty wymyśliłeś ten kręcący się po internetach mem z obrazkiem termometru z wskazaniem 4' C i pytaniem niby-kobiety co oznacza sr***cy facecik na wyświetlaczu...

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2018 o 17:50, Karminadel napisał:

Schodki z żarówką.... Chłopie jaką ty masz zarabistą wyobraźnię - nigdy bym w tym nie zobaczył schodków z żarówką! Wyraźnie jest narysowany lewarek zmiany biegów.

 

To chyba Ty wymyśliłeś ten kręcący się po internetach mem z obrazkiem termometru z wskazaniem 4' C i pytaniem niby-kobiety co oznacza sr***cy facecik na wyświetlaczu...

 

49e05e58b7f32d7189bafaeda0d91560,780,0,0,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliście do nowego QQ zestaw gadgetów tj. trójkąt, apteczkę i kamizelkę itp w jakimś wspólnym opakowaniu?

W moim nie było a zastępczym jest. Paczka z napisem Nissan. Żeby było ciekawiej to sa w nim dwa trójkąty. Ten z paczki i ten przy kole :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy nowym aucie miałem tylko trójkąt. To jakiś extra gadżet i trzeba na niego zasłużyć. Przy zastępczym się nie dziwię, powinni dać auto tak żeby klient nie musiał przekładać ze swojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko trójkąt i apteka .
Jt chyba obowiązkowe wyposażenie.
A kamizelka chyba zalecana.
Ale musiałbym zerknąć w przepisy.
Myślę że apteczka ze względów higienicznych nie jest wkładana.
A koszt twój niewielki.
Choć wg mnie powinni o tym poinformować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...