Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Proste pytania - Szybkie odpowiedzi


Adriel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja stałem w kolejce za wzrostem ale to rozum mi dwa razy dało :laie_67:

osobiście wolałbym dziurkę na środku dachu i tam wsadzić antenkę wtedy miałbym więcej zabawy aby ją przekrzywiać do pokonywania podziemnego garażu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś w rybniku na parkingu biegał ochroniarz i gonił tych z antenami - bo nisko rury biegną po suficie i antenki waliły na cały parking :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak raz wpadłem z 2 metrowym batem w taki parking a ponieważ nie chciało mi się wychodzić i bawić w składanie  to przejechałem przez całą długość i faktycznie wszyscy chyba myśleli że się parking wali :laie_67:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, buba1982 napisał:

Obecna aura spowodowała, że mam nieco więcej czasu, więc przyglądam się swojej Kaśce.

Znam zadanie jakie ma spełniać filtr, jak również filtr powietrza, w samochodzie, ale doprawdy, jak długo żyje i używam samochodu, nie spotkałem się wcześniej z podobnym stanem filtra powietrza po 20 000km i prawie 8 miesiącach użytkowania. Czy u Was wygląda to podobnie?

Przyznam, że zawsze wymieniałem filtry po ok 150000km, ale....

Samochód użytkowany w 100% na drogach asfaltowych

 

IMG_20190128_192824.jpg

Jak zobaczyłem to zdjęcie to dzisiaj podjechałem wymienić filtr powietrza w mojej kaśce i nie wiem gdzie kolega jeździł ale mój filtr niewiele się różnił od nowego. Ale skoro już był to wymieniłem na nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzyku kupiłem filtr i podjechałem do chłopaków aby mi wymienili. Jak wyciągnęli już stary to pomimo że wyglądał nieźle stwierdziłem że przecież nowego nie wyrzucę :D Nie wiem dlaczego był w takim stanie a u kolegi taki syf na nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podpowie ktoś jak ustawić fotel elektryczny w tekna plus aby po wyłaczeniu zapłonu odsuwał się do końca??

ustawiłem fotel pod siebie ale po wył zapłonu nie odjeżdza (umożliwia to łatwe wysiadanie)

widziełem na yt filmik na którym fotel odjezdza z kierowca po wyłączni zapłonu

 

będę wdzięczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
On 2/6/2019 at 6:08 PM, degaar said:

Witam

Podpowie ktoś jak ustawić fotel elektryczny w tekna plus aby po wyłaczeniu zapłonu odsuwał się do końca??

A masz automat ? jeżeli tak to strona 3-23 instrukcji ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyglądając się  z boku QQ II stale kłuja mnie w oczy małe tarcze hamulcowe. Wyglądają jakby były wzięte z samochodu o 2 klasy mniejszego. 

Poszperałem trochę w katalogach firm oferujących części zamienne i chyba większych nie ma nawet w Xtrailu.

Ale może się mylę i jest coś większego pasującego P&P do naszych QQ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większym zgrzytem jest chyba to że te tarcze hamulcowe mają większą średnicę na styku z największa oryginalną felgą 19 cali. Po wyjeździe z salonu rdza która się na nich pojawia słabo wygląda w połączeniu z czernią i polerowanym aluminium. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te pieniądze chciałbyś pozłacanych? Ja wymieniłem zaraz po kupnie i mam już na nich 8 tys i są srebrne :D

 

Nie ma rdzy...jak długo,zobaczymy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, RAMA napisał:

Większym zgrzytem jest chyba to że te tarcze hamulcowe mają większą średnicę na styku z największa oryginalną felgą 19 cali. Po wyjeździe z salonu rdza która się na nich pojawia słabo wygląda w połączeniu z czernią i polerowanym aluminium. :(

Dokładnie!

obraz tragiczny, sam zastanawiam się, co z tym zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, JACKO29 napisał:

Za te pieniądze chciałbyś pozłacanych? Ja wymieniłem zaraz po kupnie i mam już na nich 8 tys i są srebrne :D

 

Nie ma rdzy...jak długo,zobaczymy 

 

Wymieniłeś tarcze hamulcowe zaraz po kupnie? I to na srebrne? :dribble:

No nie zagadam nawet, bo credit card nie mam złotej a tylko plastikową w jakimś bliżej nieokreślonym kolorze... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Przyglądając się  z boku QQ II stale kłuja mnie w oczy małe tarcze hamulcowe. Wyglądają jakby były wzięte z samochodu o 2 klasy mniejszego. 


Już o tym wspominaliśmy że to średniak w dużej oprawce.
Chyba zarówno pod względem wyglądu jak i obsługi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie!
obraz tragiczny, sam zastanawiam się, co z tym zrobić
Szczerze? Trochę się wam dziwię. Jaki problem przy zmianie kół "szurnąć" szczotką drucianą i "prysnąć" np.wurt cynk?

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! obraz tragiczny, sam zastanawiam się, co z tym zrobić

 

Szczerze? Trochę się wam dziwię. Jaki problem przy zmianie kół "szurnąć" szczotką drucianą i "prysnąć" np.wurth cynk jasny np.? 

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, manix napisał:

Szczerze? Trochę się wam dziwię. Jaki problem przy zmianie kół "szurnąć" szczotką drucianą i "prysnąć" np.wurth cynk jasny np.? 

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Szczerzę, na jak długo to coś pomoże?

do następnej wymiany kół?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.Na moich tarczach jest właśnie coś takiego jak ocynk.Już 8 tys zrobione na nich i zero rudej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, drds napisał:

Przyglądając się  z boku QQ II stale kłuja mnie w oczy małe tarcze hamulcowe. Wyglądają jakby były wzięte z samochodu o 2 klasy mniejszego.

To niech kolega spojrzy na tarcze w ssangyongu korando. Tam to dopiero są mini tarcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jaka może być przyczyna pisku podczas hamowania nadmienie że tarcze i klocki są ok.Wymienione zjawisko nie występuje ciągle acz kolwiek jest denerwujące.Samochód ma przejechanie 66000 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, RAMA napisał:

 Po wyjeździe z salonu rdza która się na nich pojawia słabo wygląda w połączeniu z czernią i polerowanym aluminium :(

Tak ogólnie to mówimy o tym samym?

 

IMG_20190217_161807.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim aucie pomalowałem to srebrnym Hammeritem i był spokój,w tym na wiosnę zrobię to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jaka może być przyczyna pisku podczas hamowania nadmienie że tarcze i klocki są ok.Wymienione zjawisko nie występuje ciągle acz kolwiek jest denerwujące.Samochód ma przejechanie 66000 km.

Mogą być źle dobrane klocki do tarcz (twardość), pył w jarzmach, gdy piszczą rzadko, to np. wilgoć.

 

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej źle dobrane to nie z tyłu jeszcze oryginał a przód wymieniany w marcu na oryginalne nissana w serwisie.Może wilgoć to jakiś trop poczekamy do wiosny i wtedy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...