Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Proste pytania - Szybkie odpowiedzi


Adriel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Strider napisał:

Mnie osobiście niczym, ale kiedyś dostałem materiał filmowy nagrany rejestratorem z samochodu, który był u nich na serwisie.

Kiedyś u nas na forum jeden z kolegów zamieścił film ze swojego rejestratora podczas wizyty w ASO. Nawet sobie do domciu podjechał jego autem jeden mechanior. Ale to było ze 3 lata temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Andrzej G napisał:

Kiedyś u nas na forum jeden z kolegów zamieścił film ze swojego rejestratora podczas wizyty w ASO. Nawet sobie do domciu podjechał jego autem jeden mechanior. Ale to było ze 3 lata temu

To są żarty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak miałem auto jeszcze na gwarancji ( Toyota ) to kiedy musiałem jechać na serwis gwarancyjny to zawsze po odstawieniu auta robiłem zdjęcie kilometrów na liczniku . Na szczęście nie zdarzyło się żeby było więcej niż 1-2 kilometry.

Niestety w podobnej sytuacji jak odstawiłem moją  ,,stara ,, s-klase do elektryka , to przejechał   20 kilometrów , bo jak sie tłumaczył jeszcze takim nie jeździł!!!!:drivingauto:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie . A mianowicie czy antena radiowa od Micry K14 pasuje do QQ J11 ? Niestety nie mam możliwości uzyskania numeru katalogowego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A  czemu chcesz od Micry?

Do Qashqaia na pewno pasuje z innego Qashqaia i z Xa T32

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, JACKO29 napisał:

A  czemu chcesz od Micry?

Do Qashqaia na pewno pasuje z innego Qashqaia i z Xa T32

 

Wszystkie dostępne są bez DAB . Zapomniałem napisać że chodzi mi o płetwę , bo mój chińczyk trochę mnie denerwuje .

Edytowane przez Wojtek74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Smakor napisał:

QQ i T32 mają płetwę w wyższych wersjach pewnie na alledrogo za grosze da sie kupić.

Tak jak pisałem bez DAB są , a jak mam już wymieniać to na taką która ma cyfrowe . Adapter DAB+ do Dasaity nie jest drogi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie krótkie pytanie szybka odpowiedz czy czujniki z aukcji będą kompatybilne z qashqaiem z 2019 w aukcji nie ma informacji o generacji qashqaia https://allegro.pl/oferta/nissan-qashqai-x-trail-czujniki-tmps-oryginalne-8685796353?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Chciałbym założyć je do felg z tej aukcji

https://allegro.pl/oferta/felgi-aluminiowe-nissan-qashqai-17-5x114-3-et40-9073830200?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, 2pac napisał:

Panowie krótkie pytanie szybka odpowiedz czy czujniki z aukcji będą kompatybilne z qashqaiem z 2019 w aukcji nie ma informacji o generacji qashqaia https://allegro.pl/oferta/nissan-qashqai-x-trail-czujniki-tmps-oryginalne-8685796353?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Chciałbym założyć je do felg z tej aukcji

https://allegro.pl/oferta/felgi-aluminiowe-nissan-qashqai-17-5x114-3-et40-9073830200?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja takie montowałem w QQ do drugiego zestawu kół i działają .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, 2pac napisał:

Do polifta?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mój z 2016 , ale podejrzewam iż jest ta sama częstotliwość pracy czujnika . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, 2pac napisał:

Do polifta?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak miałem problem z anteną to szukałem informacji tutaj :

https://partsouq.com/en/catalog/genuine/pick?c=Nissan&model=Europe+(RHD)&ssd=%24*KwG85e-FugAAAAAPG88X%24

Wpisz vin i powinno pokazać jakie masz obecne czujniki .

Edytowane przez Wojtek74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u was pasy zwijają się prawidłowo?
U mnie mój pas często nie zwinie się do końca i przytrzaskuje go drzwiami.
Albo zwija się bardzo powoli.
Jakby sprężyna była już słaba.
Prawy ciągnie dość silnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że większość aut ma ten problem. Podczas odpinania pas jest zagięty i klinuje się między słupkiem a fotelem. Ja często zapominam naprostować go i wtedy przytrzaskuje pomiędzy progiem a drzwiami. Jeśli go wyprostuję to wciąga bez problemu. Fotel pasażera najczęściej jest bardziej odsunięty do tyłu i po odpięciu pas nie blokuje się. 

Edytowane przez tomkek1912
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie często tylny pasażer zostawi boczny pas leciutko rozwinięty i wtedy klamra uderza o plastik. Tak mnie to denerwuje, że musze stanąć i to poprawić. Nie da się jechać :) Ale to raczej wina człowieka niż mechanizmu czy pasa. 

Podobno wilgoć ma wpływ na słabe zwijanie się pasa (poza jakimś złym odłożeniem, zagięciem itp.). 

Edytowane przez Smakor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.Pasy (chyba) tylko w Nissanach puchną od wilgoci i słabiej zwijają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, JACKO29 napisał:

Dokładnie.Pasy (chyba) tylko w Nissanach puchną od wilgoci i słabiej zwijają

Niezupełne. "info" akurat mam z Passata także nie zawsze Nissan najgorszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój drugi Nissan i zero problemów ze zwijaniem pasów, jedynie pasażerów jak zostawią poskręcane, ale to normalne. Za to w Isuzu D40 to jest masakra, prosto zostawiony pas się nie zwija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć,

Muszę wymienić halogen, chyba kamień rozbił mi szybkę. Czy trzeba zdejmować zderzak żeby się do niego dobrać? Wymieniał już ktoś z Was?

Pytam, bo jeszcze nie przeglądałem YTz a może ktoś ma doświadczenie w tym temacie?

IMG_20201207_102141.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ci powiem że nie.
Ale dostęp b ciężki. Ale realny.
Piszę akurat o okrągłym..
Wymieniałem żarówki. I "przez przypadek" wyciągnąłem sobie halogen.
Wszystko na skręconym kole i odgiętej osłonie nadkola.
Ręce trochę poodzierane.
W ASO tylko zdjęcie zderzaka za $.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...