Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Proste pytania - Szybkie odpowiedzi


Adriel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podpiąłem kamerkę pod "zapalniczkę" i wygląda na to, że kamerka cały czas nagrywa nawet po zgaszeniu silnika.

Czy tak powinno być?

Czy powinienem się przejmować możliwością rozładowania akumulatora?

Tak i tak.

Temat ten był już wielokrotnie poruszany na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpiąłem kamerkę pod "zapalniczkę" i wygląda na to, że kamerka cały czas nagrywa nawet po zgaszeniu silnika.

Czy tak powinno być?

Czy powinienem się przejmować możliwością rozładowania akumulatora?

Po zamknięciu auta wyłączy się po chwili Edytowane przez kamrat8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wprowadzaj w błąd.napisze to jeszcze raz.

 

Zasilanie w zapalniczce jest cały czas. W podłokietniku zanika.

Edytowane przez pawcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zgadza się w podłokietniku zanika, mam właśnie tak zamontowaną kamerkę, ale te podłączenie ma też swoje wady, bo o ile po 1-2 min napięcie nie ma, to np. każde otwarcie drzwi wzbudza napięcie, przez co kamerka się niepotrzebnie włącza, co trochę irytuje przy częstym korzystaniu z otwierania auta na parkingu oraz niestety kabel zasilający jest za krótki przy takim podłączeniu, jeśli chce się go ukryć w słupku, to nie sięga do podłokietnika.  :thumbsdown:  

 

Mam pytanie, jak wyregulować działanie spryskiwaczy przedniej szyby? Od strony pasażera dobrze psika na szybę, a od kierowcy psika, ale na ślepo, bo ledwo na podszybie. Patrzyłem na szybko i spryskiwacz od strony kierowcy jakiś luźny się wydaje i nie leży idealnie wpasowany jak ten od strony pasażera. Coś fabryka się nie popisała  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy siłowo lecz z czuciem wyciągnąć cały spryskiwacz w kierunku przedniej szyby a następnie z boku jest miejsce regulacji na płaski śrubokręt, i tak aż ustawimy.

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że wzamacniacz. Odłącz i zobaczysz.

 

 

pobawiłem się ale nie zapisałem który wycisza radio.

Jak się ociepli - napisze  dla potomnych.

Navi chyba nie - Navi chyba ma antenę gdzies indziej zamontowaną. Może okolice deski? Patrzyłem na schematy z J10. jest osobna antena . Ale nie wgłębiałem się.

 

PS

podłokietnik odłącza prąd po kilku - kilkunastu minutach. A każde otwarcie drzwi wzbudza napięcie

Czy jest opcja wyłączenia hamulca ręcznego?

NIE ręczna przed każdym wyłączeniem silnika ale aby się automatycznie nie zaciągał? Pytał ktoś serwis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Czy Wam też gasnie kontrolka AirBag ON na srodkowej konsoli po ok 1 min od odpalenia auta? Niezalenie od tego czy pasazer jest czy go nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najwieksza roznica i przewaga przemawiajaca za wersja Tekna to swiatla ledowe (mijania + drogowe).

 

To chyba jedyna rzecz... Ale taka dopłata za światła LED to jakaś porażka i nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jedyna rzecz... Ale taka dopłata za światła LED to jakaś porażka i nieporozumienie.

Jak dla mnie to jeszcze inna tapicerka a co do świateł led to są w porównaniu do zwykłych halogenów o niebo lepsze.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie neguje wyzszosci ledow nad halogenami:) Sam bardzo zaluje tego, ze nie mam ledow w swojej N-Connecta:) Ale.. da sie zyc :) Jezdzac glownie po miescie i tak nie ma to az tak wielkiego znaczenia:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po FL w N-CONNECTA z pakietem styl są full ledy także nie ma konieczności z tego powodu brania tekny, są też jednobryłowe fotele jak w teknie. Sam zakupiłem n-connecta z pakietami styl i zimowym i osobiście bym rozważał zakup tekny+ dla jej tapicerki nappa. Ewentualnie uzasadnieniem dla zakupu zwykłej tekny są wszelkie wspomagacze kierowcy, które w n-connecta nie występują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie głównie "awaryjny hamulcowy", gdy się człowiek zagapi, np. podczas włączania się do ruchu i ląduje w kuprze poprzednika.

Czy ten bajer dostępny jest w N Connecta, lub w pakiecie do N Connecta, czy tylko w wersji Tekna?

A co do ledów: czy jest jakaś znaczna różnica pomiędzy nimi a ksenonami?

Edytowane przez Dezet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Dezet.. nie wiem o jaki model Ci chodzi.. ale najlepiej wpisać nissan.pl i porównać specyfikcaje interesujących modeli.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Dezet.. nie wiem o jaki model Ci chodzi.. ale najlepiej wpisać nissan.pl i porównać specyfikcaje interesujących modeli.

 

Skoro piszę w dziale QQ... Interesuje mnie NISSAN QASHQAI 1.6 DIG-T po FL.

Rozważam wersję N-Connecta lub Tekna,

W ogloszeniach znajduję w większości przypadków szklany dach, którego absolutnie nie chcę.

Natomiast to na czym mi zależy to :

- kamery 360,

- navi,

- przednie światła skrętne w technologii FullLed, 

- inteligentny system automatycznego hamulca awaryjnego

- czujniki parkowania przód i tył.

Chętnie ogrzewana szyba przednia i zapasowe koło dojazdowe.

Stąd moje pytanie o wersje, czy muszę kupić tę najwyższą, czy można doposażyć tę niższą o ww. dodatki. Być może uda się zaoszczędzić wtedy trochę grosza, który można przeznaczyć np. na wydłużenie gwarancji.

I co to są te jednobryłowe fotele?

 

Co do drugiej części Twojego postu, to tak, wiem. Mogę siedzieć nad spacyfikacjami, tylko że mam kłopot z ich porównywaniem. Gdybym nie miał, pytania by nie było.

Edytowane przez Dezet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie głównie "awaryjny hamulcowy", gdy się człowiek zagapi, np. podczas włączania się do ruchu i ląduje w kuprze poprzednika.

Czy ten bajer dostępny jest w N Connecta, lub w pakiecie do N Connecta, czy tylko w wersji Tekna?

 

 

ja mam w wersji Nconnecta ten bajer i...nie wiem na czym polega jego działanie bo mam wrażenie, ze raz działa, a raz nie... ale nie mam odwagi nie hamować do końca tylko przywalić w kogoś... heheheh

 

 

mam pytanie odnośnie ustawienia czujników parkowania. są takie opcje i jak je rozumieć?

 

na chłopski rozum to daleko, średnio i blisko...ale jakoś nie widzę za bardzo różnicy w tych ustawieniach?

 

post-110829-0-98922400-1522870904_thumb.jpg

Edytowane przez Pavllo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te niewiele więcej, będzie miał xtraila, no chyba, że full led to aktualnie must have i bez tego się nie liczy. Xtrail większe auto i made in Japan, co sprawia, że pozbawiony jest wielu upierdliwych niedoróbek z którymi borykają się właściciele qq.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...