Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pulsar - bezpieczniki


Gość Andrzej G
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andrzej G

Myślę, że każdemu się przyda przetłumaczona rozpiska bezpieczników. Zacząłem od tych w kabinie, jednak nie do wszystkich znalazłem "tłumaczenie". Więc wrzucam rozpiskę tych w kabinie Pulsara i proszę znających się na rzeczy o przetłumaczenie przeznaczenia poszczególnych bezpieczników na PL

 

8336e53e72be.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 4.03.2017 o 22:51, Andrzej G napisał:

Myślę, że każdemu się przyda przetłumaczona rozpiska bezpieczników. Zacząłem od tych w kabinie, jednak nie do wszystkich znalazłem "tłumaczenie". Więc wrzucam rozpiskę tych w kabinie Pulsara i proszę znających się na rzeczy o przetłumaczenie przeznaczenia poszczególnych bezpieczników na PL

 

8336e53e72be.gif

 

Witam. Mógłbym prosić o rozpiske tych bezpiecznikow?Jakieś zdjęcie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również podpinam się pod temat. albo pomoc w odpowiedzi, który to jest bezpiecznik od ładowania gniazda w konsoli środkowej? (Nissan Pulsar 1,2 2015 rok)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Andrzej G
W dniu 28.01.2019 o 12:46, hubson2401 napisał:

Witam. Mógłbym prosić o rozpiske tych bezpiecznikow?Jakieś zdjęcie:)

Zdjęcie było, ale jak widać zdechło, więc poniżej zamieszczam to, co udało mi się ustalić. Jednocześnie proszę o "rozszyfrowanie" pozostałych
NissanPulsarbezpieczniki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POWER SOCKED - gniazdo zasilania 

BCM (Body Control Module) - moduł komfortu 

HEATED MIRROR - podgrzewanie lusterek zewn.

RELAY COIL - przekaźnik zasilania cewek zapłon.

WIPER - wycieraczka

DEALER OPT - wyposażenie dodatkowe (moduł gniazda przyczepy?)

START SIGNAL - rozrusznik (sygnalizacja)

HEATED SEAT - podgrzewanie siedzeń

WASH PUMP - silnik pompki spryskiwaczy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja od siebie dodam, jakby ktoś nie wiedział, inne bezpieczniki są za maskownicą na górze w schowku i w module komfortu pod rurą dolotu powietrza. Są też jakieś za aku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Mi kiedyś przestała działać sama zapalniczka i wymiana jakiegoś bezpiecznika pomogła. Niestety nawet teraz nie pamiętam czy w kabinie, czy w komorze silnika. Na pewno był opisane na naklejce, bo rozwiązania nie znalazłem w internecie, a dopiero po zajrzeniu w elektrykę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Rex-er napisał:

Mi kiedyś przestała działać sama zapalniczka i wymiana jakiegoś bezpiecznika pomogła. Niestety nawet teraz nie pamiętam czy w kabinie, czy w komorze silnika.

Widzę, że masz sklerozę giganta. Tylko nie inwestuj w Bilobil, bo to ściema i nie pomaga - sprawdzone :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu nie przywiązuję wagi do takich rzeczy default_biggrin.png samochód to narzędzie - nie analizuję za dużo, on ma jeździć

 

Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rex-er napisał:

Ja po prostu nie przywiązuję wagi do takich rzeczy default_biggrin.png samochód to narzędzie - nie analizuję za dużo, on ma jeździć

Ale zapamiętując swoje doświadczenia, często można komuś pomóc ... no chyba, że ktoś jest nastawiony wyłącznie na "odbiór" 422.gif

Zerknij do tematu nie działa wtyczka zapalniczki . Nie czułbyś satysfakcji, gdybyś koledze pomógł, skoro miałeś podobny problem i znalazłeś rozwiązanie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...