Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pochwalmy się naszymi Pulsarami...i nie tylko


otis14
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

post-104551-0-11304600-1489172759_thumb.jpgWitam wszystkich serdecznie.

Jestem tutaj totalnie nowy...ale chciałbym rozpocząć wątek, w którym pochwalimy się naszymi samochodami. Zanim odebrałem swojego Nissana, troszkę tutaj poczytałem i brakło mi takiego wątku.

Jeśli jest...to wyrażam szczerą skruchę  :rolleyes:

A oto mój...tyle co przywieziony do salonu..jeszcze zakurzony i z folią 

 

Pozdrawiam gorąco

Edytowane przez otis14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @otis14.

 

Gratuluję nabytku :D i cieszę się,iż dołączyłeś do tego grona "nissanmaniaków" ;)

 

p.s. Będę Cię wypatrywać na mieście ;):D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @otis14.

 

Gratuluję nabytku :D i cieszę się,iż dołączyłeś do tego grona "nissanmaniaków" ;)

 

p.s. Będę Cię wypatrywać na mieście ;):D

 

Witaj Sky.

W takim razie do zobaczonka w mieście Świętej Wieży...  :wave:

Edytowane przez otis14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witam , co prawda mój Pulsarek nowy nie jest i folii też nie ma , bo ma już prawie 8 miesięcy, ale się pochwalę, bo dalej jestem nim zauroczona

post-103877-0-98598800-1498241186_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Dzień dobry forumowicze :-) Od zeszłego poniedziałku jestem właścicielem tego cuda i niniejszym dołączam do tego zacnego grona :-) Tekkna, skóra, LED, nawet koło zapasowe. 2014, pierwsza rej. 06/2015, przebieg 105tys. Prosto z Belgii, śmiga jak nówka :-)

20180925_202435.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. A oto mój pulsarek n-connecta z 2017 roku. Kupiłam go w Niemczech więc jest na niemieckich blachach. Będzie go często widać jak śmiga przez Polskę i bardzo często na Mazurach.

20180829_170522.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hej. Ten już przyklepany jest dla mnie, tu jeszcze u poprzedniego właściciela. Jest tu kto z Koszalina, Kołobrzegu lub okolic, bo może słabo się rozglądałem i do tej pory na mieście Pulsara nie uświadczyłem? ;)

 

IMG_20181124_122725.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, hubert406 napisał:

Napewno dwa są w swidwinie :)

Ooo, jak miło! Już nie czuję się osamotniony. Pozdrawiam Ciebie i drugiego użytkownika. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooooo? Czemu nie widzę ich na ulicach?!:huh: Dziś dojdzie brązowy. Trzeba będzie zaplanować jakiś zlot że Świdwinianami i innymi z okolic! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bialogardzianin napisał:

Cooooo? Czemu nie widzę ich na ulicach?!:huh: Dziś dojdzie brązowy. Trzeba będzie zaplanować jakiś zlot że Świdwinianami i innymi z okolic! :)

Tak naprawdę, to te kilka sztuk na tysiące innych... To kropla w morzu :) Prędzej można pomylić z Qashqai'em niż z Pulsarem (od przodu). W weekend pod Jyskiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, ExploRer napisał:

...W weekend pod Jyskiem :)

Jaki dzień i godzina? Może w przyszłym  tygodniu, bo dziś Andrzejki, a jutro mogą być poprawiny? ;):jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bialogardzianin napisał:

Jaki dzień i godzina? Może w przyszłym  tygodniu, bo dziś Andrzejki, a jutro mogą być poprawiny? ;):jump:

8.12 między 10-12.00 ? :) Tel. do mnie na priv wysłałem. Gdyby kolega ze Świdwina był chętny na sobotę... To pisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Gdybyście chcieli zobaczyć Pulsara w ciemnej czerwieni, to 9 i 19 sierpnia, przelotem przez Białogard do i z Ustronia Morskiego :).
Dodatkowa atrakcja, to platforma z rowerkami na haku :0dance4:

Pulsarzrowerami.gif

Edytowane przez Andrzej G
Dodałem fotkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś spotkałem na swej ulicy czarnego, zamieniłem kilka słów z miłą Panią właścicielką.:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, bialogardzianin napisał:

Dziś spotkałem na swej ulicy czarnego, zamieniłem kilka słów z miłą Panią właścicielką.:rolleyes:

Tak się domyślałem, że jeszcze jeden czarny jeździ :) Stał ostatnio pod Kauflandem w Brd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ExploRer napisał:

... jeszcze jeden czarny jeździ :) ...

Znaczy się 2 czarne (skoro piszesz jeszcze jeden....), granatowy i brązowy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2018 o 11:53, hubert406 napisał:

Fakt, z bagażnikiem na rowery wygląda całkiem nieźle :)

IMG_7583.JPG

Hubert, hak zakładałeś we własnym zakresie czy w ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki luks samochodzik, a tak niedoceniony. Nissan zawalił z brakiem reklamy, z kiepskimi dodatkami przy konfiguracji, brak takich rzeczy jak elektrycznie składane lusterka już w acencie, co w qq jak widać nie było problemem. Ceny też były ok. Jak patrzę na cenniki, które są jeszcze w internecie to można było ustrzelić nawet 1,6 w cenie poniżej 70 tys. zł. Dla mnie luks auto. Z resztą ja wolę kompakty od crossoverów czy suwów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...