Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Aktualizacja map Nissan Connect 3


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Witam. Koledzy odebrałem nowego X-traila z taką kartą z tego co się zorientowałem jest na pewno stara tylko z ktorego roku a jaka być powinna? Dziękuje

post-107242-0-39316000-1505386752_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koledzy odebrałem nowego X-traila z taką kartą z tego co się zorientowałem jest na pewno stara tylko z ktorego roku a jaka być powinna? Dziękuje

Tutaj masz odpowiedź http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/95294-j11-nissanconnect-2-aplikacje-i-nowo%C5%9Bci/?view=findpost&p=1182848

Warto przeczytać też kilka wcześniejszych wypowiedzi zarówno tutaj, jak w we wskazanym temacie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wiadomości do Centrali proponują mi bezpłatną wysylkę karty z mapą 2016  

Tutaj masz bezpośrednią informację ze strony Nissana, jaka karta jest najnowsza do Twojego auta i takiej żądaj

http://nissan.navigation.com/product/Catalog/Catalog_Xtrail_2017_connect3/Europe-NISSAN-Connect-3-V2/sku/T1000-25359/en_GB/NissanEMEA/EUR

Dodam, że ta karta (Europe - NISSAN Connect 3 - V2

Part number T1000-25359)

wyszła na przełomie 2016 / 2017 i na chwilę obecną jest najnowszą

 

Edit.

Powyżej kol. pawcio Ci pokazał jaką kartę dostał w ramach bezpłatnej aktualizacji wraz z komentarzem ... i pewnie taką Ci proponują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przysłali taką ktoś wie co to za rok itd.

Jakaś super nowość to to nie jest. Ja dostałem w sierpniu V2 a jak widziałeś w linku powyżej dostępne jest juz V3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Na Alledrogo jest karta o takim oznaczeniu:

 

NISSAN CONNECT 3 V3

SD Card part number: T1000-25986

Part Number: KE288-LCNKEV3

263626

 

Jest to inny numer niż ten ze strony producenta T1000-25985 Orientujecie się może czemu tak jest i czy ta karta z serwisu na A będzie dobra ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Oryginał ma ciut inne oznaczenie, ale "dzikie" kopie zazwyczaj występują z podniesionym o "1" numerkiem (T1000-25986).

Wystarczy zapytać oferenta, czy kartę dostaniesz w fabrycznym, zafoliowanym opakowaniu z ulotką w środku, czy tylko samą kartę w standardowej małej plastikowej kasetce ... i już wszystko stanie się jasne.

Obstawiam, że to "dzik", ale nie widzę w tym problemu - na pewno sprzedawca coś tam gwarantuje, a cena zapewne sporo niższa niż w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginał ma ciut inne oznaczenie, ale "dzikie" kopie zazwyczaj występują z podniesionym o "1" numerkiem (T1000-25986).

Wystarczy zapytać oferenta, czy kartę dostaniesz w fabrycznym, zafoliowanym opakowaniu z ulotką w środku, czy tylko samą kartę w standardowej małej plastikowej kasetce ... i już wszystko stanie się jasne.

Obstawiam, że to "dzik", ale nie widzę w tym problemu - na pewno sprzedawca coś tam gwarantuje, a cena zapewne sporo niższa niż w ASO.

Ale te "dzikie" kopie wciąż idą ze źródła Nissana ? Czy jest to coś samemu nagrane na kartę i nie będzie działać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Ale te "dzikie" kopie wciąż idą ze źródła Nissana ? Czy jest to coś samemu nagrane na kartę i nie będzie działać ?

A tą kartę kupujesz w Nissanie, czy w ASO, czy poza oficjalną dystrybucją ?

Tego, kto to wyprodukował i zaoferował na Alle nigdy się nie dowiesz.

Natomiast tego, czy ta karta będzie działać, czy nie, ja Ci nie zagwarantuję. Jak zapoznasz się trochę głębiej z tematem w którym jesteśmy to się przekonasz, że większość z nas, którzy kupili auta w okresie kiedy Nissan nie oferował jeszcze usługi 3 letniej bezpłatnej aktualizacji map, zaopatruje się w karty na Alle i jakoś nie znalazłem przypadku, by komuś karta nie działała.

Patrząc na informację dot. rocznika Twojego auta - nie obejmuje Cię 3 letnia darmowa aktualizacja map ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tą kartę kupujesz w Nissanie, czy w ASO, czy poza oficjalną dystrybucją ?

Tego, kto to wyprodukował i zaoferował na Alle nigdy się nie dowiesz.

Natomiast tego, czy ta karta będzie działać, czy nie, ja Ci nie zagwarantuję. Jak zapoznasz się trochę głębiej z tematem w którym jesteśmy to się przekonasz, że większość z nas, którzy kupili auta w okresie kiedy Nissan nie oferował jeszcze usługi 3 letniej bezpłatnej aktualizacji map, zaopatruje się w karty na Alle i jakoś nie znalazłem przypadku, by komuś karta nie działała.

Patrząc na informację dot. rocznika Twojego auta - nie obejmuje Cię 3 letnia darmowa aktualizacja map ??

Ok, dziękuję za odpowiedź.

 

Właśnie nie obejmuje, wprowadzili to kilka miesięcy po zakupie. Aktualizacja w Nissanie to jakieś nieporozumienie cenowe, więc pewnie kupię tą mapę z serwisu na A i dam znać jak to wygląda. Po zainstalowaniu tej karty powinno się wyświetlić jaka jest to wersja mapy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja w Nissanie to jakieś nieporozumienie cenowe, więc pewnie kupię tą mapę z serwisu na A i dam znać jak to wygląda.

Nie wiem ile kosztuje na allegro, ale to i tak za dużo, w stosunku do tego co oferują te mapy, nawet po rzekomej aktualizacji. Poczytaj uważnie, a być może dojdziesz do tego Przed zakupem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Nie wiem ile kosztuje na allegro, ale to i tak za dużo, w stosunku do tego co oferują te mapy, nawet po rzekomej aktualizacji.

Pełna zgoda, dlatego w tym roku sobie odpuściłem zakup.

Natomiast warto zerknąć i porównać oferty dealerskie, naszego rodzimego rynku, z tym co proponuje nie tylko "zagranica",  ale jak łatwo zauważyć, już nawet nasz rodzimy rynek zszedł już do granic jakiejś przyzwoitości (nie mówię o ASO Nissana).

https://www.ebay.de/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2047675.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.XNissan+Connect+3+V3.TRS0&_nkw=Nissan+Connect+3+V3&_sacat=0

tutaj - https://www.ebay.pl/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=Nissan+Connect+3+V3&_sacat=0

lub nawet tutaj - http://allegro.pl/mapa-2018-nissan-connect-3-v3-2018-lcn3-i7109750106.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy zaktualizowane. Kupiłem kartę za alledrogo, cena przystępna i wszystko działa bez problemu.

 

Miałem taką kartę (antyk):

 

76116925792155565227.jpg

 

Wymieniłem na taką:

 

04769740035970095866.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mapy zaktualizowane. Kupiłem kartę za alledrogo, cena przystępna i wszystko działa bez problemu.

 

Miałem taką kartę (antyk):

 

76116925792155565227.jpg

 

Identycznego antyka miałem załadowanego kiedy odbierałem Pulsara z salonu w styczniu 2015.

Aktualnie śmigam na NC3 V2 i w tym roku sobie odpuszczam wymianę.

============================================================

 

EDIT.

Pewnie wielu zainteresuje Alternatywny sprzęt do naszych pojazdów

Instrukcja GMS em CE4  http://www.gms.pl/media_library/2015/11/22/144819100802.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ja dzisiaj odebrałem pierwszą darmową aktualizację i jest to podobno mapa XII 2017 

 

attachicon.gif28232967_1995638637362242_589688022_n.jpg

 

jak otrzymuej sie aktualizacje?

w ASO, czy przysyłają do domu?

no i czy informują o tym, czy trzeba sie "prosić"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...