Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Aktualizacja map Nissan Connect 3


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedzi.  Dostałem info z centrali nissana, że zaktualizują dopiero w drugiej połowie października...Kicha z tymi mapami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kicha tylko kroja klientów jak chcą bo więdzą że to koszta i ot cała filozofia.Gdyby było tak kolorowo zapewne nie robili by ludziom pod górę .A tak płać i płacz,Standard polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam...

Posiadam Nissana z 2015r i karta jaka siedziała w slocie wygląda tak jak na zdjęciu i teraz moje pytanie...
Czy wyżej wspomniane karty, które ktoś oferował z nowymi mapami mianowicie ""Nissan Connect 3 Europe V4" podejdą pod moją oryginalną radionawigacje?
Nie żebym miał mega ciśnienie na zmianę tego, tym bardziej że osobiście przeważnie stosuje "GoogleMap" z telefonu, nie mniej jednak jeśli ktoś miałby coś sprawdzonego i w jakiejś dobrej cenie to czemu nie.

Zdjęcie karty którą obecnie posiadam:

Nissan Juke Karta z Mapami (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.07.2019 o 18:33, Stanley777 napisał:

Witam...

Posiadam Nissana z 2015r i karta jaka siedziała w slocie wygląda tak jak na zdjęciu i teraz moje pytanie...
Czy wyżej wspomniane karty, które ktoś oferował z nowymi mapami mianowicie ""Nissan Connect 3 Europe V4" podejdą pod moją oryginalną radionawigacje?
Nie żebym miał mega ciśnienie na zmianę tego, tym bardziej że osobiście przeważnie stosuje "GoogleMap" z telefonu, nie mniej jednak jeśli ktoś miałby coś sprawdzonego i w jakiejś dobrej cenie to czemu nie.

Zdjęcie karty którą obecnie posiadam:

 

Też kiedyś taką miałem, aktualnie mam NC 3 v4, samoróbka. Bez problemu wszystko działa. Jest dużo opisów jak to zrobić, lub można kupić gotową.

NC 3v4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
W dniu 13.07.2019 o 18:33, Stanley777 napisał:

Posiadam Nissana z 2015r i karta jaka siedziała w slocie wygląda tak jak na zdjęciu i teraz moje pytanie...
Czy wyżej wspomniane karty, które ktoś oferował z nowymi mapami mianowicie ""Nissan Connect 3 Europe V4" podejdą pod moją oryginalną radionawigacje?

Tutaj zamieściłem bezpośrednio ze strony Nissana szczegółowy wykaz aut, do których jest przeznaczona najnowsza na chwilę obecną karta Nissan Conect 3 Europe v4
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Andrzej używam  3 V4   jest więcej dróg i wszystko śmiga bezproblemowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś potrzebował karty v4 najnowszej, to posiadam - w razie czego pw - zakup na wyjazd na wakacje, ale zmiana planów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i elegancko, wszystko w temacie :)
Także stałem się szczęśliwym posiadaczem karty z aktualnymi mapkami.
Śmiga wszystko idealnie.
Polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Nissan Connect 3 v.5

cGdAvqw.jpg

EDUUnrb.png

Zgodność:
Nissan Pulsar (ab 2014) - C13
Nissan QUASHQAI (ab 2013) - J11
Nissan Note (ab 2015)
Nissan JUKE (ab 2014)
Nissan Micra (ab 2015)
Nissan X-TRAIL (ab 2015) - T32
Navara (ab 2015)

Kto chętny pisać PW cena niezmienna 180 zł !!!! dla pierwszej 10 chętnych i wysyłka GRATIS !!!!

 

Edytowane przez mixmusic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

@ mixmusic

Jeżeli już wystawiasz ofertę, to zrób to rzetelnie, bo atrakcyjna cena to nie wszystko.
Zgodnie z danymi kart NC3 Europe V5 zaprezentowanymi w oficjalnej ofercie Nissana Nissan Nawigation , a przedstawione przez Ciebie listy zarówno kompatybilności z samochodami, jak i objętego obszaru są "ździebko" rozbieżne. O ile różnice w kompatybilności mogą wynikać z faktu, że Nissan rozbił niektóre auta na roczniki (Pulsar, Juke, Navara ...), o tyle różnica w pokryciu map, to 6 państw, już nie wspomnę o Holandia/Netherlands.
Oto dane kart NC3_v5 przedstawione bezpośrednio w ofercie Nissana obszar objęty mapą u Ciebie to 29 państw, a Nissan podaje 35.

917d0dd4470c8d030dbc2eadb3a7858d.jpg

Żeby sprawa była dla wszystkich oczywista, proszę o potwierdzenie, czy dane zawarte w Twojej ofercie pokrywają się z zawartością i kompatybilnością zaprezentowaną na stronie Nissana

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Toba Andrzeju i nie zrobiłem tego umyślnie  wystawiając ofertę ale przyznaje że mogłem wstawić opis  bacząc na stronę Nissana w obecnej chwili, a tego nie zrobiłem. Jest to moja wina do czego się przyznaję.

 

Więc masz tu w zupełności rację co przyznaję i jeśli wprowadziło to kogoś w błąd to przepraszam ze swojej strony

 

Edytowane przez mixmusic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Czyżbym był pierwszy z nową kartą ?

7ecf76eb066a1aa7aa8635492ca5bc89.jpg

@ mixmusic - dzięki.

Zawartość prod_info.txt

Cytat

289672;13.01.2020 15:35:28;2;PowerSoftware;2.0.2.15;SFSD016GL3BM1TO;;15nm MLC;Hyperstone S8;16GB;schwarz

Po włożeniu do navi - karta odpaliła bez problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam pierwszy też mam :) włożyłem ale nie testowałem niemniej wydaje się wszystko ok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zainteresowanych - informuje że pozostało juź kilka sztuk.Jeśli ktoś chętny - PISAĆ !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...

Mam pytanie do Forumowiczów, którzy wymieniali już mapy w serwisie w ramach gwarancji :

- czy oddanie dotychczas posiadanej mapy jest warunkiem uzyskania nowej mapy ?

Sprawa ta mnie interesuje, ponieważ  bo zgubiłem mapę, którą dostałem razem z kupowanym w lutym 2020 Juk' iem (pojazd z 2019 r.)

Mapa zginęła, gdy wyjąłem ją ze slotu nawigacji aby spisać dane do korespondencji z dealerem.

Zaginiona mapa to : MAP DATE E 8 618 012 204 280471 25920 4KJ0D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 3.06.2020 o 22:24, wiatger napisał:

Mam pytanie do Forumowiczów, którzy wymieniali już mapy w serwisie w ramach gwarancji :

- czy oddanie dotychczas posiadanej mapy jest warunkiem uzyskania nowej mapy ?

Niestety, nie doczekałem się odpowiedzi na to pytanie  - czyżby nikt nie wymieniał mapy w ramach gwarancji ?

Znam już odpowiedź z autopsji - dostaje się nową mapę bez potrzeby oddawania poprzedniej.

Moja walka z Nissanem o nową (darmową) mapę zakończyła się sukcesem i jestem już posiadaczem mapy:

Nissan Connect 3 Europe V5. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 15.07.2019 o 20:39, wilk53 napisał:

Też kiedyś taką miałem, aktualnie mam NC 3 v4, samoróbka. Bez problemu wszystko działa. Jest dużo opisów jak to zrobić, lub można kupić gotową.

NC 3v4.jpg

Witam,

 

Mógł bym prosić o jakiś link jak wykonać samoróbkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam

Mam pytanie czy wiecie może czym różni się wersja: Nissan Connect 3 LCNKE V.5 Europe 2020 od Nissan Connect 3 Europe-v5 ?

dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dominikzw napisał:

Mam pytanie czy wiecie może czym różni się wersja: Nissan Connect 3 LCNKE V.5 Europe 2020 od Nissan Connect 3 Europe-v5 ?

Na to pytanie raczej nie znajdziesz odpowiedzi (albo ja jej nie znam), natomiast TUTAJ na górze z prawej wchodzisz do menu, tam wybierasz auto / rocznik które Cię interesuje i zobaczysz wiarygodne informacje jakie oznaczenie nosi najnowsza karta do pojazdu który wskazałeś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 12.08.2020 o 23:05, robert525 napisał:

Witam,

 

Mógł bym prosić o jakiś link jak wykonać samoróbkę

NC 3v4.jpg

 

No też zrobiłbym sobie sam, gdybym wiedział co, gdzie i jak...

Oczywiście chodzi o NC3 v5.

Można o wskazówki prosić?

Edytowane przez melonowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kwiecień minął czy jest nowa wersja mapy? Musiał bym w maju zmienić w ramach Nissan care. Ktoś coś wie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...