Jump to content
Wspieramy Kacpiego, synka naszego kolegi Read more... ×
Gajus65

Aktualizacja map Nissan Connect 3

Recommended Posts

leon46

Dzięki za odpowiedzi.  Dostałem info z centrali nissana, że zaktualizują dopiero w drugiej połowie października...Kicha z tymi mapami...

mixmusic

Nie kicha tylko kroja klientów jak chcą bo więdzą że to koszta i ot cała filozofia.Gdyby było tak kolorowo zapewne nie robili by ludziom pod górę .A tak płać i płacz,Standard polski

Stanley777

Witam...

Posiadam Nissana z 2015r i karta jaka siedziała w slocie wygląda tak jak na zdjęciu i teraz moje pytanie...
Czy wyżej wspomniane karty, które ktoś oferował z nowymi mapami mianowicie ""Nissan Connect 3 Europe V4" podejdą pod moją oryginalną radionawigacje?
Nie żebym miał mega ciśnienie na zmianę tego, tym bardziej że osobiście przeważnie stosuje "GoogleMap" z telefonu, nie mniej jednak jeśli ktoś miałby coś sprawdzonego i w jakiejś dobrej cenie to czemu nie.

Zdjęcie karty którą obecnie posiadam:

Nissan Juke Karta z Mapami (1).jpg

wilk53
W dniu 13.07.2019 o 18:33, Stanley777 napisał:

Witam...

Posiadam Nissana z 2015r i karta jaka siedziała w slocie wygląda tak jak na zdjęciu i teraz moje pytanie...
Czy wyżej wspomniane karty, które ktoś oferował z nowymi mapami mianowicie ""Nissan Connect 3 Europe V4" podejdą pod moją oryginalną radionawigacje?
Nie żebym miał mega ciśnienie na zmianę tego, tym bardziej że osobiście przeważnie stosuje "GoogleMap" z telefonu, nie mniej jednak jeśli ktoś miałby coś sprawdzonego i w jakiejś dobrej cenie to czemu nie.

Zdjęcie karty którą obecnie posiadam:

Też kiedyś taką miałem, aktualnie mam NC 3 v4, samoróbka. Bez problemu wszystko działa. Jest dużo opisów jak to zrobić, lub można kupić gotową.

NC 3v4.jpg

Andrzej G
W dniu 13.07.2019 o 18:33, Stanley777 napisał:

Tutaj zamieściłem bezpośrednio ze strony Nissana szczegółowy wykaz aut, do których jest przeznaczona najnowsza na chwilę obecną karta Nissan Conect 3 Europe v4

kubalon

Tak jak Andrzej używam  3 V4   jest więcej dróg i wszystko śmiga bezproblemowo. 

koala106

Jakby ktoś potrzebował karty v4 najnowszej, to posiadam - w razie czego pw - zakup na wyjazd na wakacje, ale zmiana planów...

Stanley777

No i elegancko, wszystko w temacie :)
Także stałem się szczęśliwym posiadaczem karty z aktualnymi mapkami.
Śmiga wszystko idealnie.
Polecam ;)

Andrzej G

Do LCN1 już wyszły nowe karty na 2020r

CONNECT LCN1 Europe - V10

więc niedługo powinny się pojawić również do NC3

Edit.

No i wczoraj jeszcze Nissan nie oferował nowych map do NC3, a dzisiaj w ofercie Nissana już są
Nissan 3 Europe v5

mixmusic

Nissan Connect 3 v.5

cGdAvqw.jpg

EDUUnrb.png

Zgodność:
Nissan Pulsar (ab 2014) - C13
Nissan QUASHQAI (ab 2013) - J11
Nissan Note (ab 2015)
Nissan JUKE (ab 2014)
Nissan Micra (ab 2015)
Nissan X-TRAIL (ab 2015) - T32
Navara (ab 2015)

Kto chętny pisać PW cena niezmienna 180 zł !!!! dla pierwszej 10 chętnych i wysyłka GRATIS !!!!

Edited by mixmusic

Andrzej G

@ mixmusic

Jeżeli już wystawiasz ofertę, to zrób to rzetelnie, bo atrakcyjna cena to nie wszystko.
Zgodnie z danymi kart NC3 Europe V5 zaprezentowanymi w oficjalnej ofercie Nissana Nissan Nawigation , a przedstawione przez Ciebie listy zarówno kompatybilności z samochodami, jak i objętego obszaru są "ździebko" rozbieżne. O ile różnice w kompatybilności mogą wynikać z faktu, że Nissan rozbił niektóre auta na roczniki (Pulsar, Juke, Navara ...), o tyle różnica w pokryciu map, to 6 państw, już nie wspomnę o Holandia/Netherlands.
Oto dane kart NC3_v5 przedstawione bezpośrednio w ofercie Nissana obszar objęty mapą u Ciebie to 29 państw, a Nissan podaje 35.

917d0dd4470c8d030dbc2eadb3a7858d.jpg

Żeby sprawa była dla wszystkich oczywista, proszę o potwierdzenie, czy dane zawarte w Twojej ofercie pokrywają się z zawartością i kompatybilnością zaprezentowaną na stronie Nissana

mixmusic

Zgadzam się z Toba Andrzeju i nie zrobiłem tego umyślnie  wystawiając ofertę ale przyznaje że mogłem wstawić opis  bacząc na stronę Nissana w obecnej chwili, a tego nie zrobiłem. Jest to moja wina do czego się przyznaję.

Więc masz tu w zupełności rację co przyznaję i jeśli wprowadziło to kogoś w błąd to przepraszam ze swojej strony

Edited by mixmusic

Andrzej G

Czyżbym był pierwszy z nową kartą ?

7ecf76eb066a1aa7aa8635492ca5bc89.jpg

@ mixmusic - dzięki.

Zawartość prod_info.txt

Cytat

289672;13.01.2020 15:35:28;2;PowerSoftware;2.0.2.15;SFSD016GL3BM1TO;;15nm MLC;Hyperstone S8;16GB;schwarz

Po włożeniu do navi - karta odpaliła bez problemu :)

kubalon

A tam pierwszy też mam :) włożyłem ale nie testowałem niemniej wydaje się wszystko ok 

klepa

Ja też mam!

1e632b0d021195bdmed.jpg
5660a58597da3bc3med.jpg

stillG

Posiadam i ja i żadnych różnic na razie nie widziałem ale jeżdżę dopiero 3 dni.