Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiary bagaznika


Belliash
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

Zastanawiam sie nad kupnem Qashqai (I) z rocznika 2011-2013, ale wiele zalezy od wymiarow bagaznika. Nie potrafie znalezc takich informacji w sieci - jedynie pojemnosc 410l.

Czy ktos z klubowiczow moglby mi powiedziec jakie wymiary po podlodze ma bagaznik w tym Nissanie?

 

 

Pozdrawiam


Nikt nie znajdzie chwili i nie poratuje wymiarami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne... każdy już biegnie na dół i mierzy, bo Ty 15minut temu zadałeś pytanie... ogarnij się to po pierwsze, a po drugie naucz się korzystać z google'a... tam wszystko jest

Edytowane przez maniujr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, temat zalozylem 14 kwietnia, wczoraj odpowiedzialem na niego i zaktualizowala sie data, a posty zostaly automatycznie polaczone.

Po drugie, googlalem juz w tym temacie i jezeli chodzi o pojemnosc bagaznika, to znalazlem jedynie informacje iz ma 410 litrow. Nigdzie nie ma podanych jego wymiarow. Takze wyluzuj troche ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy takie wymiary od qq+2 Tobie wystarczą? Od zwykłej wersji mogę później zrobić tyle, że mam podłogę nieco wyżej, bo butla z gazem pod nią siedzi.

post-100960-0-99221400-1492503117_thumb.jpg

Edytowane przez horte
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy takie wymiary od qq+2 Tobie wystarczą? Od zwykłej wersji mogę później zrobić tyle, że mam podłogę nieco wyżej, bo butla z gazem pod nią siedzi.

 

Napracowales sie nad tym rysunkiem. Serdecznie dziekuje.

Jezeli to nie bylby problem, to bede wdzieczny jezeli moglbys mi jeszcze podac wymiary od zwyklej wersji - wystarczy mi tylko glebokosc i szerokosc od nadkola do nadkola (czyli te wymiary, ktore w QQ+2 maja 970x1100).

 

Jeszcze raz serdecznie dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W krótkim qq wymiary które Cię interesują, to głębokość 830 mm ( mierzone na boku, bo na środku jest pewnie 3 cm więcej) oraz szerokość 1100 mm.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo. Mam nadzieję, że dzięki moim pomiarom uda Ci się podjąć decyzję dotyczącą kupna qq.

Aha... tak dla ścisłości. Pomiary byłby robione w qq (I).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze tak. bardzo mi pomogles. Wyglada na to, ze spokojnie moge sie interesowac QQ (I). Zamierzam kupic auto z roku 2011-2013, ale I wersje. Aktualnie mam Grande Punto i jest zdecydowanie za maly. Ostatnio powiekszyla mi sie rodzina i sie nie miescimy. Nie mowiac juz o tym, ze do bagaznika nie da sie nawet wsadzic wozka dzieciecego - ani wzdluz, ani w poprzek. Z tego co napisales wynika, ze wozek powinien sie zmiescic wzdluz, a obok niego powinno zostac jeszcze miejsce na jakies torby lub inne rzeczy.

 

Bede teraz szukal autka z silnikiem 1.6dCi 130KM.

 

Raz jeszcze dziekuje za poswiecony czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mialem Qq 1generacji przez 8 lat.

 

Podaje wymiary

szerokosc miedzy nadkolami x glebokosc na srodku x wysokosc do półki:

110@85@48=450 litrow

 

Na nowego X zamiast na QQ2 zdecydowalem sie poniewaz wymiary sa nastepujace

103@90@53(61)=490(560)

gdzie wysokosci do rolety 2wie poniewaz sa 2 poziomy.

Jak widac QQ1 jest szerszy niz T32. Ale za to posiada przesuwana kanape o 18 cm.

 

Polecam QQ byl super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...