Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK- dyskusje na różne tematy


LeonMP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

felgi na poczatku tego roku wygladaly tak jak na pierwszej fotce, zostaly zamontowane na Dacii Duster, dzis wygladaja tak jak na drugiej fotce

co Waszym zdaniem moze byc przyczyna? mam swoja opinie ale chcialbym poznac Wasze

post-92821-0-12977700-1512573819_thumb.jpg

post-92821-0-22401000-1512573870_thumb.jpg

Edytowane przez borge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śrubokręt był tu używany do zdejmowania kapsla...ewentualnie pierścień centrujący uszkodzony albo go nie było w ogóle..

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karibox1, dziekuje za zainteresowanie, w innym miejscu podpowiedziano mi ze uszkodzenia sa rodzaju mechanicznego i mogly powstac u oponiarza na wywazarce przez uchwyt mocujacy na walku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karibox1, dziekuje za zainteresowanie, w innym miejscu podpowiedziano mi ze uszkodzenia sa rodzaju mechanicznego i mogly powstac u oponiarza na wywazarce przez uchwyt mocujacy na walku

Najbardziej prawdopodobna przyczyna.

Sól sypana  zimą tez podobnie działa na lakier i aluminium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"w innym miejscu podpowiedziano mi ze uszkodzenia sa rodzaju mechanicznego i mogly powstac u oponiarza na wywazarce przez uchwyt mocujacy na walku"

 

Ten uchwyt jest mocowany na gwincie, zatem byłyby ślady ślimakowe. A nie są. Hello...

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwint nie ma  tu nic do rzeczy .

Stożek dociska do felgi ,ktora jest odlewem,wiec nie ma idealnie równej plaszczyzny dotyku tak samo zreszta jak lakier.

Docisk więc jest punktowy i dośc silny co moze kończyć sie odpryskami lakieru  w miejscach styku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś doświadczenia???? 

 

18-200 do nikona

sigma czy tamron?? zakup planowany na "poświętach".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś doświadczenia???? 

 

18-200 do nikona

sigma czy tamron?? zakup planowany na "poświętach".

18-200 to moje pierwsze szklo nikonowskie uzywane dośc długo z D200.Dla amatora  bardzo dobry,uniwersalny  obiektyw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak właśnie myślę... będzie dobre na zawody, co by młodego popstrykać z dystansu a nie pchać się przez tłum.... 

miałeś sigmę czy tamrona? czy to ganz egal? bo ceny bardzo podobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie Nikon Nikkor 18-200 VR

Nt szkieł -ile ich jest tyle opinii,generalnie róznice sa nie wielkie poza na prawde bardzo dobrymi szłami takimi jak Zeiss.

Ale to juz zupelnie inna bajka pod wzgledem ceny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kiedyś jeszcze bedą produkować tak trwałe i dobrze sprawujace sie w terenie auta?

Chciałby takie użytkować..

https://www.facebook.com/UniqueCarsAndParts/videos/10151835400053282/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że x t30 też się sprawdza. Dodatkowo jest duży i do dzisiaj używają go na co dzień w bydgoskiej straży. Oto dowody.

post-58920-0-48004700-1513724595_thumb.jpg

post-58920-0-12771900-1513724607_thumb.jpg

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że x t30 też się sprawdza. Dodatkowo jest duży i do dzisiaj używają go na co dzień w bydgoskiej straży. Oto dowody.

:lol: :lol: :lol:

Przyjacielu,czy widziałeś w całosci film z podanego przeze mnie linka i potrafisz sobie wyobrazić T30,że  da rade przejechac  choć 10% trasy co tamten wehikuł?

Po wywrotce przekulanego przez dach ,postawionego na koła i dalej jadacego??

P.S.

T30 w PSP jest tylko zwykłym doopowozem a nie pojazdem  bojowym używanym w akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ciśnienie Ci skoczyło....

Nie ,tylko zasmiałem sie kiedy wstawiles fotki strażackiego t30 ,jakoby ze daje radę pod linkiem gdzie pokazane jest jak w terenie radzi sobie zabytkowe autko,a w praktyce 90%wspołczesnych aut nawet i terenowych po paru metrach stanełoby utopione w blocie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz jak bardzo uzyteczny byłby dla mnie taki pojazd.

Bardzo czesto X-trail  tonie mi w błocie zmuszony jestem szukac pomocy,zmieniac trase lub zupelnie rezygnowac z dojazdu w okreslony punkt

Wiec gdybym taki wehikuł posiadał,to tylko w las i błoto a to nie długie trasy wiec spokojnie ,nic by mi sie nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro w gre wchodzi potrzeba uzytecznosci a nie hobby offroadowe to chyba przyszedl czas zastanowienia sie czy X-Trail jest wlasciwym autem w Twoim garazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narobiłem się z fotkami. Może ktoś by to docenił huh? Wiedziałem, że lepiej założyć nowy wątek...

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narobiłem się z fotkami. Może ktoś by to docenił huh? Wiedziałem, że lepiej założyć nowy wątek...

No dajcie do cholery Karemu te lajki jak ładnie prosi!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dałem, a co tam, "+" poszedł ;).

 

 

Swoją drogą mam do Was pytanie.

Mój T30 latem z cepką idzie jak trzeba, nie przegrzewa się (chociaż i w najgorsze upały daje mu robotę na drogach), w zimie również.

Nie mniej zauważyłem (już w zeszłym roku), że jak stanę to się wychładza. nie dużo, wskazówka z 1/2 skali opada na około 1/3 skali, ruszę i znów OK.

Czy to normalne?

Nagrzewać, nagrzewa się dość szybko więc nie szukałbym na siłę problemu z termostatem (zakładam, że skoro szybko łapie temp. roboczą to termostat jest jednak zamknięty), płynu nie ubywa, ogólnie wszystko ok.

 

Czy to może oznaczać, że jest aż tak sprawny układ chłodzenia, że przy temperaturach poniżej 0*C (tylko wtedy to obserwuję) się tak dzieje?

Oczywiście jak stanę na światłach to jest ok, ale jak zostawię go np pod sklepem odpalonego na 10 min. to się "wychładza". 

 

Płyn nowy (w wakacje zmieniałem pompę wody więc i nowy płyn poszedł).

 

Może tak być, że jest aż tak sprawny? Nawet latem jak go z kempingiem 1350kg targam na podjazdach (góry) to wskazówka cały czas trzyma ładnie 1/2 skali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termostat może się nie zamykać/otwierać do końca. Przepuszcza.


No dajcie do cholery Karemu te lajki jak ładnie prosi!!! 

Można? można. A czy Thunder wie, że miałem ostatnio prawie 10 tysi lików? I komu to przeszkadzało?

post-58920-0-10164100-1513852921_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...