Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK- dyskusje na różne tematy


LeonMP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam widzę coś innego :P

Ale zrób akcję przywoławczą i będziesz miał wnet najwięcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termostat może się nie zamykać/otwierać do końca. Przepuszcza.

Ciężki temat do wymiany, czy jest gdzieś "pod ręką"?

Pytam, bo lukam na zdjęcia i się zastanawiam gdzie skubany jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężki temat do wymiany, czy jest gdzieś "pod ręką"?

Pytam, bo lukam na zdjęcia i się zastanawiam gdzie skubany jest. 

002_210_2521088.gif

Część #21200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne imię. Długo ją znasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne imię. Długo ją znasz ?

Właśnie nie... To będzie nasze pierwsze spotkanie, dlatego pytam, może ktoś, coś. 

Teraz na Xa to ciężko coś wyrwać... nie to co Jeep ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie wie. :)


Szkoda tylko, że w moim wieku zostały już do wyrwania tylko ostatnie zęby. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do hałasu spod maski to zajrzałem i stwierdziłem, że nie chce mi się brudzić... 

Podjechałem na serwis, zrobili w 15min i zapłaciłem 30zł - nic już nie dzwoni... 

 

Sie wie. :)


Szkoda tylko, że w moim wieku zostały już do wyrwania tylko ostatnie zęby. :(

Jak to Boguś L. mówił: co ty qrva wiesz o zabijaniu... Będziesz w moim wieku to pogadamy... ja mam 21, ale żeby nie było to wstawiam foto mojego młodszego brata:

post-58419-0-10439400-1514567064_thumb.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Mikoda, to zła kobieta była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się z Wami gadać...co Wy palicie? Radomskie ale Franc ma camele...

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palimy głupa. Czasem trza się, jak kaczka, wyluzować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam jeszcze jedna sprawę.

Jak juz wiem gdzie jest termostat to może podpowiecie mi gdzie jest wtyczka od poduszki pasażera z przodu?

Wyskoczyl mi błąd tej poduchy:

"Nieprawidłowy sygnał".

 

Dokładnie ta poducha byla wymieniana kilka miesięcy temu w ASO w akcji serwisowej.

 

Zanim odsam auto do ASO z usterką nowej poduchy chcialem posprawdzać czy nie poluzowala się jakaś wtyczka itd.

 

Liczę że jak to awaria poduchy która wymieniali na nową to załatwią to w razie "W" bezkosztowo.

Nie mniej usterki typu odpięta wtyczka czy coś nie załatwią bez kasy, dla tego chcę sprawdzić sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam jeszcze jedna sprawę.

Jak juz wiem gdzie jest termostat to może podpowiecie mi gdzie jest wtyczka od poduszki pasażera z przodu?

Wyskoczyl mi błąd tej poduchy:

"Nieprawidłowy sygnał".

 

Dokładnie ta poducha byla wymieniana kilka miesięcy temu w ASO w akcji serwisowej.

 

Zanim odsam auto do ASO z usterką nowej poduchy chcialem posprawdzać czy nie poluzowala się jakaś wtyczka itd.

 

Liczę że jak to awaria poduchy która wymieniali na nową to załatwią to w razie "W" bezkosztowo.

Nie mniej usterki typu odpięta wtyczka czy coś nie załatwią bez kasy, dla tego chcę sprawdzić sam.

Jak masz zamiar udać się do ASO  z tą poduszka i liczysz jeszcze ,ze problem zostanie rozwiązany w ramach gwarancji czy rękojmi radzę wcześniej przy niej nie  gmerać samodzielnie.

Jak sie do tego przyznasz a jeszcze zostawisz widoczne ślady -możesz zapomnieć o tym ze zrobią to za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, dla tego nie chcę przy niej a tylko sprawdzić czy nie jest to kwestia wypiętej wtyczki z wiązki auta.

Reszty juz ruszać nie będę. Założyli nową więc jak się popsuła to niech naprawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga - pilna sprawa!! 

 

pamięta ktoś może tytuł skeczu kabaretu ani mru mru gdzie jeden drugiemu (Wójcikowi) o płaceniu netto / brutto...

jakiś link do yt czy coś...

edit:

Powyższe dalej aktualne - jeszcze nie znalazłem...

a tak z dzisiaj... 

Pomyślałem sobie, że jak będę kupował auto to też będę oczekiwał 70% rabatu od sprzedającego...

post-58419-0-33254900-1515341840_thumb.jpg

 

 

Edytowane przez Bartezm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga - pilna sprawa!!

 

pamięta ktoś może tytuł skeczu kabaretu ani mru mru gdzie jeden drugiemu (Wójcikowi) o płaceniu netto / brutto...

jakiś link do yt czy coś...

edit:

Powyższe dalej aktualne - jeszcze nie znalazłem...

a tak z dzisiaj...

Pomyślałem sobie, że jak będę kupował auto to też będę oczekiwał 70% rabatu od sprzedającego...

attachicon.gifolx.jpg

Haha. Szczecin ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś w Szczecinie święto państwowe....

Dzieci mogą zobaczyć jak wygląda śnieg. 

post-58419-0-16210700-1516094392_thumb.jpg

 

Jak by ktoś pytał - obchody są przewidziane do południa bo już jest +2 i pada deszcz.

 

Chociaż raz co niektórym przydadzą się opony zimowe aby przejechać kawałek po śniegu na parkingu. ;)

Edytowane przez Bartezm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko w Szczecinie święto państwowe ale nie ma co narzekać jaris nawet przy tak mizernych opadach ma problemy i to mimo zimowych opon. Nysski nie wyprowadziłem ze stajni żeby jej nie drażnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaris nawet przy tak mizernych opadach ma problemy i to mimo zimowych opon.

 

Ja o foce nie mogę złego słowa powiedzieć - dzielnie stała cały dzień na parkingu (też na zimówkach) a dziś nawet nie potrzeba jej odśnieżać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Potrzebuję jakiegoś dużego kombika (mój się rozkraczył...) w cenie do 5kzl. Priorytetem jest duży bagażnik. Myślę o mondeo lub cytrynie c5 (tddi, hdi lub Pb+lpg) - ktoś miał doświadczenie z tymi autami? Może jakieś inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

667201648   Sprzedam Toyota Avensis D4D kombi. Rok produkcji 2001 Pojemność 1995 cm moc 81 kw. (110 km) Stan licznika 295600. Cena 4500 Do negocjacji , ogloszenie z ikamien. pl  jest zdjecie to sobie zobacz

Edytowane przez wd40
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

wd40 - dzieki za ofertę, mam nadzieję że szybko sprzedasz autko - ja przymierzyłem się do avenzy i niestety bagażnik w mondeo okazał się bardziej ustawny pod moje potrzeby... 

 

Chciałbym wszystkim podziękować za głosy w konkursie foto w marcu - drugie miejsce jest super, zwłaszcza, że foto juka było naprawdę fajne i jak najbardziej należało się mu 1 miejsce. 

 

PS

W kwietniu ktoś się pisze na foto do kalendarza, czy mam czegoś szukać? bo w tej chwili X jest liderem w zdjęciach do kalendarza... (2x pierwsze i raz drugie) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...