Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK- dyskusje na różne tematy


LeonMP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To SUV przecież, chodzi o świeże autka a nie stare

nowsze i nowe LC to SUV, którego się kupuje 2 sztuki 

 

jednym jeździ , drugiego naprawia i tak na zmiane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

2005 rok-kolor szaro-perłowy???niebrudzący(PODOBNO :rolleyes: )2.2 dci 136KM.A teraz troche przemyśleń....W porównaniu do X którego posiadałem(2003r,114 KM)inksza  inkszość.Praca silnika nieporównywalna,dynamika również.Biegi wchodzą bez metalicznego pogłosu i wsteczny bez chrobotania.Jedyne co mnie zastanawia to czy kierownica jest bardziej sztywna ze względu na opony-235/16?bo i prowadzi się inaczej.Wcześniej były 205/16????No oczywiście blacharka nie jest igła-rysy i owszem są....ale cóż wymagać???Jednym słowem dopóki nie zacznie się psuc jestem HAPPY!!! :jump:W  moim przypadku(w międzyczasie -pomiędzy tamty m X -trailem a tym  miałem toyotę rav-4)kto raz pokochał X-traila- zawsze do niego wróci sprawdziło się :wub: Bez obaw -żona też go uwielbia!!!!!!!

Edytowane przez maciej71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

235/16 :huh: Trochę szerokie :D

Powinno być raczej 215/16 w tym modelu.

Gratki i bezawaryjności :)

Ps. Umyj go czasami... :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dci to dci. Z laczkami coś nie halo. Teraz to so sprawiłeś zabawkę.


W styczniu będę zmieniał na t31 w B. Jest tylko jedna sztuka w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam-dzięki za wszystkie,rady i sugestie.Transakcja zrealizowana :punk: .Jestem szczęsliwym posiadaczem X-traila!!

Ale która? Pochwal się.

Może inne oferty już w ogóle znikły, jak zaczęliśmy o nich wspominać. 

Zapisz stronkę i najlepiej skopiuj fotki.

Niech się nowy nabytek sprawuje jak najlepiej.

Powodzenia i pozdrowienia.

------------

Trochę się pogubiłem, bo odpowiadałem na poprzednią stronę. A tutaj już tyle przybyło. Lecz i tak wydaje mi się że post nadal trafiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/nissan-x-trail-2-2dci-4x4-polecam-wa-wa-CID5-IDcaqLh.html. Oto ON :wave: .No i cholerka te laczki to jednak jeszcze w inny deseń-235/60 16 ZR .Szkoda chyba zmieniać bo prawie nowe pirellki.A ...i pasek śpiewa dokładnie jak w poprzednim egzemplarzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze raz gratuluję i teraz zapraszam do działu z gadżetami.

Taka furka powinna się wyróżniać w Twoim mieście. Ładnie by się prezentowała jakaś naklejka NKP i oczywiście klubowa ramka pod tablicę rejestracyjną, na które aktualnie przyjmuję zapisy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karibox...-co to za cudo z edycji limitowanej czy jak??

 

Nie,,,,,,, 2.0B taki sam jak w t30. Helllooouuuu

5,7 hemi jaki to miałem kiedys a wlasciwie tatko w c300 to by wyrwał raczej saneczki i szedł jak zakonnica w Louise de Finnesie

Chodzi o tego http://allegro.pl/nissan-x-trail-t31-2-0-benzyna-i5731356253.html

Niech mi tylko który go ruszy to ukatrupie. Dużo się namęczyłem.

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o tego http://allegro.pl/nissan-x-trail-t31-2-0-benzyna-i5731356253.html

Niech mi tylko który go ruszy to ukatrupie. Dużo się namęczyłem.

A to jakaś reklama? :D   żarcik taki.

Jeśli chcesz go kupić, to daj zaliczkę i niech go facet nie wystawia. Mamy jeszcze 3 m-ce, więc ktoś Ci może sprzątnąć z przed nosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karibox1, zerknij w DO i powiedz mi co masz wpisane w rubryki F1. F2 i F3 oraz O1 i O2. Różnie to piszą w zależności od Wydziału Komunikacji.

 

Konkretnie chodzi mi o;;

DMC pojazdu - jaka jest? (nie MW)

Jaki DMC - (MMC) przyczepy do ciągnięcia?

 

Bo rozumie, że masz X-a na benzynie? Ile ma koni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepa to 2 t a KM to 140,


w ostatnim motor suv uzywane jest tabela wielu suv z masa przyczep. Najwiecej ma santa fe = z 3 tony


z dowodu jutro dam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie chodzi o szczegóły i konkret w/g DO!

Niestety, ale kamerki na drogach już wszystko łapią - wystarczy marka/model samochodu i przyczepa, a za ..,.naście km zatrzyma mnie ITD. I do tego nie potrzebne są autostrady (bo i na bocznych mogą przyłapać).

Ja muszę wiedzieć ile waży samochód do podróży DMC, oraz ile może ciągnąć przyczepy. Ale razem nie może mi to przekroczyć 3,5t, gdyż nie mam B+E ani C.

Więc czasami muszę przystosować(zmienić) przyczepę na inną, aby wagi mi n ie przekroczyło.

Zmieniając wagę przyczepy - tzn. zakup innej (lżejszej), to wiąże się z rezygnacją niektórych "luksusów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek, zmień auto, szkoda przyczepy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...