Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

VERSA szczęki hamulcowe bębny


jaceknaw

Rekomendowane odpowiedzi

Wita. Gdzie można dostać szczęki hamulcowe do Nissana VERSA 2007r, bo pękło mi 180tyś przebiegu i właśnie się skończyły. W sklepach są dostępne ale tylko do ręcznego i one są mniejsze. W Versie są z tyłu bębny i szczęki mają szerokość 38mm. Czy ktoś wymieniał już u siebie i ma jakieś rozeznanie w temacie? proszę o info

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te z allegro też znalazłem ale nie ma nigdzie informacji jaką mają szerokość, czy na pewno 38 mm? Zakładał ktoś takie u siebie? Większość które znalazłem to ma 31,5 mm szerokości a potrzebne 38 mm. Czy ktoś zamawiał takie do swojej Versy i  pewne że pasują? Nie chciałbym zamawiać i potem odsyłać bo to nie takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zadaj pytanie sprzedawcy na tej aukcji niech Ci odpowie co sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobiłem, ale muszę czekać do poniedziałku bo w weekend nie pracują (to logiczne) a myślałem że ktoś już wymieniał szczęki w Versie i ma rozeznanie odnośnie rodzajów szczęk i modeli aut w których takie same występują. Zamówiłbym już dziś a tak muszę czekać do poniedziałku. Dzięki za podpowiedzi i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...