Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

VERSA szczęki hamulcowe bębny

jaceknaw

Recommended Posts

jaceknaw

Wita. Gdzie można dostać szczęki hamulcowe do Nissana VERSA 2007r, bo pękło mi 180tyś przebiegu i właśnie się skończyły. W sklepach są dostępne ale tylko do ręcznego i one są mniejsze. W Versie są z tyłu bębny i szczęki mają szerokość 38mm. Czy ktoś wymieniał już u siebie i ma jakieś rozeznanie w temacie? proszę o info

jaceknaw

Te z allegro też znalazłem ale nie ma nigdzie informacji jaką mają szerokość, czy na pewno 38 mm? Zakładał ktoś takie u siebie? Większość które znalazłem to ma 31,5 mm szerokości a potrzebne 38 mm. Czy ktoś zamawiał takie do swojej Versy i  pewne że pasują? Nie chciałbym zamawiać i potem odsyłać bo to nie takie.

TESTER 1956

No to zadaj pytanie sprzedawcy na tej aukcji niech Ci odpowie co sprzedaje.

jaceknaw

Tak zrobiłem, ale muszę czekać do poniedziałku bo w weekend nie pracują (to logiczne) a myślałem że ktoś już wymieniał szczęki w Versie i ma rozeznanie odnośnie rodzajów szczęk i modeli aut w których takie same występują. Zamówiłbym już dziś a tak muszę czekać do poniedziałku. Dzięki za podpowiedzi i pozdrawiam.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Similar Content

• R.Wojtaszewski
      By R.Wojtaszewski
      Czy mogę wymienić pod.powiet.nissan versa z usa w Polsce
    • tomversa
      By tomversa
      Witam! 
      Zmagam zie juz 2 miesiac z dziwnym odgłosem dobiegającym z przedniego prawego kola , przynajmniej takie odnoszę wrażenie.
      Mianowicie podczas jazdy słysze , Odglos bicia ktory wzrasta wraz z prędkością samochodu tak jakby było wbite cos w opone.  Sprawdziłem juz chyba wszystko, bylem u mechanika , na diagnostyce i nic wszystko w zawieszeniu jest ok. Dodam ze wymnieniłem tydzien  temu sprezyny wraz z lozyskami i poduszka. Tarcze sa przetoczone.opony i felgi odpadaja gdyz opony kupione nowe  ,przekladalem z tylu na przod, zmienilem teraz na zimowe na innych felgach ten sam odgłos.Skrzynie mam automatyczna.
      Moze ktos doradzi gdzie szukasz. Mysiałem możne ze piasta no ale to powinno szumiec chyba ?
    • jeziorskij
      By jeziorskij
      Witam
      W muszę wymienić olej w przekładni automatycznej nie posiadam żadnych informacji co jest wlane oraz kiedy było wlane. Jaki olej należy zastosować, ile oraz czy w skrzyni też jest jakiś filtr oleju do wymiany. odnośnik

Jeszcze jedno pytanie czy klimatyzacja oraz ogrzewanie tylnej szyby mają coś ze sobą wspólnego, jakiś wspólny przekaźnik bezpiecznik ? Pytam ponieważ nie mogę wyłączyć klimatyzacji oraz nie mogę włączyć ogrzewania tylnej szyby.
    • Guest Szad
      By Guest Szad
      Witam
      Jestem świeżo upieczonym forumowiczem oraz przyszłym posiadaczem Nissana Versy (autko z USA). Autko które kupuje ma przejechane 45 360 milczyli około 73 000 km i tu moje pierwsze pytanie: po ilu tyś. kilometrów powinien być robiony rozrząd ? Zauważyłem również, że non stop pali się czujnik ciśnienia w oponach. Właściciel samochodu powiedział mi że coś się stało przy przekładaniu opon na letnie. Serwis nic na to nie poradził. Czy da się jakoś usunąć ten błąd ?
      Pozdrawiam
  • Create New...