Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl
kodak

[K13] Chwilowe utraty mocy

Rekomendowane odpowiedzi

kodak

Witam,

K13 1.2 DIGS 2013

dość losowo zanika moc, jakby nie włączała się turbina, najczęściej rano na zimnym silniku

Złapałem na ODB2 jednorazowo P0014 i P0039 ale po ich wyczyszczeniu problem wciąż występuje a żadne błędy się nie pojawiają

Dodatkowo raz czy dwa razy na desce zapaliły się równocześnie dwie pomarańczowe kontrolki od ESP - ponownie na OBD2 brak błędów

Trochę jestem rozczarowany interfejsem ODB2 - widać i czuć, że coś się złego dzieje a tam pusto - bez CONSULT'a się nie obejdzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kakao

Część,

Mam ten sam silnik i rocznik i czaszami mi tez moc znika ale jedynie na mniejszych obrotach na zimnym silniku , wydaje mi sie ze to sie u mnie zdarza przy zmienianiu biegów z niewłaściwom islosciom gazu. Nie martwie sie zabardzo bo jak puscze gaz na chwile i wczisne od nowa to znowu dobrze chodzi.

Trudno mi powiedzieć z twojej sytuacji , bo na jakich obrowtach traci ci móc i udaje ci sie odzyskać w jakis sposób? I jak czesto to masz?

Te sprawy trudno określić bo duzo rzeczy mogom byc.

koło tego to dig-s ma supercharger zamiast turbiny, i dopiero czuć ze dodaje móc powyżej 2 tyś obrotów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi