Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

T31 - Hak holowniczy


Gość sk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet jakis tani hak homologowany bedzie dzialal, ostatnio byla dyskusja wiec nie bede powielal badz czlowiekiem kup wypinany lub odkrecany zwlaszcza ze zadko bedziesz uzywal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki - jest jakiś dostęp do tej dyskusji ?. Hak o którym pisałem jest odkręcany więc człowieczeństwo zachowam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Ja również zdecydowałem się na montaż haka, ale zależy mi wersji wykonanej, bo będzie używany sporadycznie. Który z tych dwóch polecacie ( może ktoś ma taki zainstalowany ):

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7198805302

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6915117205

Zależy mi na jakości i żeby po zdjęciu jak najmniej było widać otwór mocujący.

Jak będę montowal sam, więc łatwość montażu ma znaczenie.

Z powyższych wątków widzę, że wystarczy mi wiązka bez modułu, ale czy ta dedykowana z modułem nie bedzie przypadkiem łatwiejsza i szybsza w montażu?

Zależy mi oczywiscie na wersji "wypinanej" a nie "wykonanej". Ach te słowniki w smartphone-ach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam.

Czy ktoś ma zamontowany hak Steinhoff N-102 do X-traila t31? Jestem na etapie poszukiwań haka do tego auta. Proszę o wszelkie info na temat haków do t31 z 2013r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Było to już jakiś czas temu, ale widzę ze temat wciąż się przewija. Więc - ostatecznie kupiłem hak Steinhoff N-102 . Przyszedł ładnie spakowany, kompletny zestaw - solidny. Hak został zamontowany, z tego co pamiętam nie było żadnych problemów, żadnego podcinania zderzaka czy tym podobnych ewolucji. Generalnie montaż odbył się bezboleśnie. Sprawdza się doskonale - jak na moje potrzeby, czyli 6 metrowa przyczepa podłodziowa z łódką. Wygląda normalnie, dyskretnie ( tak mi się wydaje). Ja jestem zadowolony.

Aha - jeśli chodzi o elektrykę to musiałem dokupić - wiązkę haka holowniczego z modułem 7 pin WH-1-PRO

 

Edytowane przez mw68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miałeś szczęście bo montowałem 4 lata temu ten sam hak i był fatalnie wykonany - odpryski od spawana, niecentrycznie wspawane nakrętki i tragiczne zabezpieczenie antykorozyjne, po jednym sezonie hak był cały zardzewiały. Mój jest podłączony bez modułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja haka Steinhoff używam w T30 od 9 lat i bardzo sobie go chwalę. Z montażem nie było problemów, z rdzą po tylu latach także nie ma jakichś problemów.

Wybrałem hak odkręcany bo wypinanego chyba wtedy nie mieli. Śmiało tą firmę mogę polecić. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2020 o 22:47, aabb napisał:

To miałeś szczęście bo montowałem 4 lata temu ten sam hak i był fatalnie wykonany - odpryski od spawana, niecentrycznie wspawane nakrętki i tragiczne zabezpieczenie antykorozyjne, po jednym sezonie hak był cały zardzewiały. Mój jest podłączony bez modułu.

Ostatnio nabyłem taki zestaw i mam podobne spostrzeżenia na temat korozji się nie wypowiem bo ma go dopiero od września. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam montował ktoś wiązkę dedykowana Westfalia do x trafiła t31

IMG_20220130_101352.jpg

IMG_20220130_101504.jpg

IMG_20220130_101515.jpg

Pytanie gdzie wpiąć wtyczkę nr24

IMG_20220130_101406.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...