Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcja serwisowa - poduszka powietrzna pasażera


Ziootek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszy newsletter IBRM Samar przyniósł wiadomość o akcji serwisowej dotyczącej poduszek powietrznych pasażera w Tiidach i Note. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj. Numer VIN mojej Tiidy znalazł się na liście. Co ciekawe, polski oddział Nissana, do którego zadzwoniłem, nic o sprawie nie wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój też jest na liście, a w kwietniu byłem w salonie tyle, że z poduszką kierowcy normalnie ręce opadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to nie wina producenta samochodu tylko dostawcy poduszek powietrznych ( Takata). Nie tylko Nissan ma problem z tym ustrojstwem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych dzwoniłem do centrali NISSANA potwierdzili, że jest taka kampania pytałem czy czekać na listowną informację od nich czy można samemu podjechać do autoryzowanego serwisu, pani ( bardzo mila ) poinformowała, że można umówić się w serwisie bez listownej informacji. Zadzwoniłem więc do serwisu i pan mi powiedział, że co prawda kampania jest "świeża" jak to określił  ale mogę się umówić na sprawdzenie jeżeli tylko mój samochód jest na liście. W centrali też mogą sprawdzić po numerze VIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tam siedzi akurat Takata, ale Takata to japonska firma by sie wydawalo, ze jakosc oki, a bylo odwrotnie i olbrzymia firma juz upadla, producenci musza sami ponosic koszty wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Po kupnie nissana w 2018 sprawdzałem Vin i mojego nie było na liście, wczoraj otrzymałem list z nissana z informacją o umówieniu się w serwisie w celu wymiany poduszki, na stronie wbiłem Vin i nagle mój samochód obejmuje naprawą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...