Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

RADIO CD NAVI MP3


Aluap2012
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.02.2018 o 18:31, M@reS napisał:

Dzięki za linka.......ale zamontować zamontowałem ;) Tylko nie wiem jak podłączyć moje 5 kabelków z wtyczek od kiery do tego radyjka :)

Tam są tylko 2 kabelki KEY1 i KEY2......woem że trzeba pociągnąć MINUS. Ale ......w kostkach mamy 5 kabli a tutaj 2.

 

Doczytałem ale musiałem wyłączyć tłumacza bo nie wiem skąd on bierze to tłumaczenie :(

Jednak wystarczą te 3 kabelki :)....KEY1 i KEY2 + GND Masa

Dziękuję bardzo :)

 

..........................................................................................

..........................................................................................

 

OK....zmobilizowałem się, miernik w łapkę i DZIAŁA !!!!!!!

Działa i to na prawdę zaskakująco dobrze. A nawigacja po aktualizacji styczeń 2018 i prowadzi fajnie :).

Wnuczka jak z babcią jedzie to może bajki oglądać i spokojnie siedzi :).

 

Hej M@reS,

potrzebuje pomocy w podłączeniu radia vordon ht-869v2 do qashqai 2007. Radio wstępnie podłączyłem. Działa radio, navi, kamera cofania. Mam przejściówka ISO ale nie mam gdzie wpiąć kostkę od sterowania z kierownicy (załączam zdjęcie kostki). Czy potrzebuje jeszcze jakiegoś adaptera? Na wiązce z radia też mam przewody oznaczone key1 key 2 ale nie wiem co z nimi zrobić. Nie świecą też klawisze w radiu, a podobno mają świecić na czerwono. Dzięki za pomoc. 

20190204_110035.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klawisze świecą jak włączysz światła.

Ile masz przewodów przy kostce od sterowania z kierownicy? Sterowanie w Nissanie jest impulsowe i temu potrzeba mniej kabelków. 

Ja kostki też nie mam wpiętej bo nie ma gdzie....dolutowałem kabelki przed kostką w odpowiednie miejsca. 

Edytowane przez M@reS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytałem że ta kostka jest od mikrofonu. Muszę podłączyć przewód gnd i key1 key2. Jutro będę kombinować. Dzięki. Jakby co się odezwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, M@reS napisał:

Klawisze świecą jak włączysz światła.

Ile masz przewodów przy kostce od sterowania z kierownicy? Sterowanie w Nissanie jest impulsowe i temu potrzeba mniej kabelków. 

Ja kostki też nie mam wpiętej bo nie ma gdzie....dolutowałem kabelki przed kostką w odpowiednie miejsca. 

Udało się! uffff działa podświetlenie klawiszy i sterowanie z kierownicy. Podłączyłem przewody key 1 i key 2 tak jak gdzieś tu na forum pokazywali do kostki pin 6 i 16. Do 15 masę już miałem podłączoną. Dzięki za pomoc.

post-65693-0-92765900-1365507264.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak trzymać....nie ma nic trudnego dla tych co chcą coś zrobić ;)

Przyjemnego korzystania z multimediów i "szerokości"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Przeglądam temat ponieważ noszę się z zamiarem kupna radia Vordon o którym tu mowa. Jednak na mojej kierownicy znajdują się jeszcze przyciski do odbierania tel. oraz do przeglądania info typu zużycie paliwa , temperatura itp. I teraz pytam czy po montażu tego radia zostanę odcięty od tych funkcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 6.03.2018 o 21:15, M@reS napisał:

Dedykowane w ASO........od 2000 zł wzwyż.

 

Albo pasujące

- Vordon HT-86v2

 

M@reS , jaki to dokładnie model? Bo nie mogę znaleźć nigdzie HT-86v2

 

Czy przez rok coś się zmieniło , może ktoś montował jakieś 2din do E11 ?

Fabrycznie mam takie:

s-l500.jpg

 

Oglądałem oferty i takie LCD 7" na allegro są nawet po 100zł. Szczerze, to chciałbym się zmieścić w 300zł

 

Zastanawiam się jeszcze ile może kosztować montaż w warsztacie..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
4 godziny temu, NazgulXL napisał:

...oryginalne potrafi dostosowywać samo głośność do prędkości ?

Fabryczne ma taką funkcję? Każde?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, jak kupie takie samo ori radio jakie mam u siebie obecnie to nie będzie problemu ze sterowaniem z kierownicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...