Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana wtrysków


stefek998
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, pikeft napisał:

Tak szukałem dokładnie tego wtrysku i znalazłem tylko jedną sztukę na alledrogo,gość wyjął z anglika i 3 sprzedał została tylko ta jedna sztuka.


Wysłane z mojego SM-A605FN przy użyciu Tapatalka
 

 

3 godziny temu, pikeft napisał:

Tak szukałem dokładnie tego wtrysku i znalazłem tylko jedną sztukę na alledrogo,gość wyjął z anglika i 3 sprzedał została tylko ta jedna sztuka.


Wysłane z mojego SM-A605FN przy użyciu Tapatalka
 

Orientowales się czy pasują wtryskiem o kodzie 16600au600?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientowales się czy pasują wtryskiem o kodzie 16600au600?
Czytałem tu że ktoś miał takie zainstalowane ale sam nie zaryzykowałem.

Wysłane z mojego SM-A605FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Podbijam temat, może ktoś ma podmienione wtryski z 16600 8h800, na 16600 ,au600 lub może powiedzieć czy będą pasować? Oraz drugie pytanie jak zaryzykuję i wymienię wtryski na te drugie co może grozić dla silnika? Nie odpali? Zmieni się spalanie? Nie znam się na wtryskach więc wolę spytać.

 

W katalogu Denso wybrałem x trail silnik jaki można było wybrać z roku 2002 to 2.2 dCi 4x4 toteż ten wybrałem i wyskoczył mi numer wtryskiwacza

    DCRI105130

 Po wpisaniu go w google wyrzuca wtryski pasujące do tego modelu chyba wszystkie jakie są ale nie 16600 8h800

Screenshot_20200505-213638.png

Dorzucę jeszcze screen znaleziony w internecie 

Screenshot_20200505-215109.png

Edytowane przez jacekdh12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, mam pytanie czy posiadając wtryski aw401 aw4 mogę podmienić je na aw402 aw4 czy wiąże się to z wymianą pompy i ECU pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cześć. Ja mam problem z X'em. Odpala normalnie. Szarpie, nie ma mocy, gaśnie, choćbym nie wiadomo jak mocno wciskała gaz. Byli różni mechanicy, różne teorie spiskowe i g*wno z tego wyszło. Ktoś pytał czy wtrysk au pasuje. Teoretycznie kształtem pasuje, ale jest przeznaczony do mniejszych silników jak Primera. Jak sie okazało w moim Nissanie był własnie 1 taki au, i 3 oryginalne. Podłaczając do komputera wszystko ok, ale zalecaja wymienic na ten, który powinien być 16600-8H800. Nie wiadomo jeszcze czy to jest powód szarpania itd. Wymieniam też listwe wtryskową (uzywana allegro 100zl). Teraz mam do wybory albo kupić "zregenerowany" wtrysk Denso za 600 zł, albo nowy za 1200zł. Mówa ze Denso nie wszystkie da sie zregenerować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam Nissanowiczów. Jestem swieżym uzytkownikiem X-traila T-30, 2005 r, 2,2 Dci, 136 KM. Niestety mam z nim problem...wtryski. A mianowicie Denso, nr kat. AW402AW4. jeden jeszcze daje radę, ale jak wymieniąc, to chyba najlepiej wszytkie. Jest ogromny problem znaleść używki, więc tu pytanie, może ktoś, coś????  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...