Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

K11 - K13 - jakość dźwięku na fabrycznych głośnikach / wymiana głośników


pawlik118

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

użytkownicy K13 jakie macie odczucia co do jakości dźwięku z przednich głośników? Bo rozważam czy nie przełożyć do K11 głośników z K13 aby poprawić brzmienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K13 na seryjnych glosnikach nie bedzie mialo brzmienia znacznie lepszego , ty chcesz przekladac uzywane glosniki ? Kup odpowiedniej wielkosci przednie glosniki srednej polki i duzo przeskoczysz te z k13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj masz szczęście, że pisze "nie bić jestem nowy" .... 

 

ale źle podchodzisz do tematu 

 

najpierw sprawdzasz rozmiar głośników, rozstaw śrub oraz to czy zbyt głębokie nowe głośniki nie będą kolidowały np. z szybą, wtedy trzeba zastosować dystanse

 

 

napiszę wyrażniej , do mikry K11 pasują z przodu głośniki 160-165, prównywanie czegokolwiek do k13 nie ma sensu, bo tam sa inne skladowe zestawu, jak radio i jego moc, ilosc glosnikow, wyciszenie komów i wnętrza, ale zapewniem Cię mimo, że K13 widziałem tylko na obrazku, "d*py nie ma prawa to urywac w takim aucie", jest co najwyżej znośnie, ludzie wymieniają głośniki w K13 na lepsze. 

 

chyba, że pod łozkiem od 3 lat masz za free z K13 to montuj, zawsze lepiej niż starocie z K11

 

 

wracając do tematu kupujesz nowe głośni 165 w zależnośći od tego na co się stać, najtanśza półka to odpowiednik oryginalnych z k13, im drożej tym lepiej, jak chcesz lepiej to musisz kupić jakiś nieduzy wzmacniacz i gra to fajnie, dodatkowo możesz amatorsko wygłuszyć drzwi i w zasadzie masz system BOSE 

 

ot całą filozofia, a jak chcesz już z innego auta to szukaj coś z Bentleya, Bugati, Ferrari a nie z g.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zwykłe radio JVC 4x50W niby ale w praktyce 4x22W. K13 ma głośniki szerokopasmowe, "wizualnie" wyglądają solidnie. Myślałem, że Nissan nie wkłada dziadowskich głośników stąd pomysł na oryginały z nowszego modelu. Ale zwyczajnie chciałem wiedzieć jak grają ori głośniki z K13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...