Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

aplikacja do diagnostyki skrzyni


Eryk_wl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z innej baczki Czy  app cvt50 da się sprawdzić działanie sond lambda,byłem dziś na sprawdzeniu spalin i powiedzieli ze sondy do wymiany ale nie stwierdzili które dokladnie a wszystkich nie chce wymieniać 

W dniu 30.03.2020 o 02:09, Kazik_R52 napisał:

w dodatku te błędy są dość stare ........,

a auto ma już ze 300tys lub więcej  przebiegu  

Ze stare to znaczy gdzie to wyczytalws?

A na liczniku niby 258 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Wesolyyy napisał:

Tak z innej baczki Czy  app cvt50 da się sprawdzić działanie sond lambda,byłem dziś na sprawdzeniu spalin i powiedzieli ze sondy do wymiany ale nie stwierdzili które dokladnie a wszystkich nie chce wymieniać 

Ze stare to znaczy gdzie to wyczytalws?

A na liczniku niby 258 

Stan licznika może być ok - zależy jak auto było użytkowane. Natomiast masz podane przy jakich ilości motogodzin błędy wystąpiły przy ok3800 a teraz jest ok 4040.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Jakub.S83 napisał:

Stan licznika może być ok - zależy jak auto było użytkowane. Natomiast masz podane przy jakich ilości motogodzin błędy wystąpiły przy ok3800 a teraz jest ok 4040.

A jak z sondami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam i mam pytanie bo nie wiem czy z samochodem jest coś nie tak w aplikacji temperatura płynu chłodzącego podnosi się i opada czy nie powinna ona być cały czas taka sama po rozgrzaniu silnika? Na wskaźniku na desce rozdzielczej po rozgrzaniu pokazuje że temperatura płynu chłodzącego jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja używam vgate icar i działa mam tylko teraz pudełko bo kostka leży w aucie 

IMG_20211113_144046.jpg

16368141609162305034898412729646.jpg

Edytowane przez ramirez8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...