Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Terrano - projekt SPARTAN (czyli szewc bez butów) ... 2015/..? (fotorelacja)


lemmy69
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Efekt końcowy (na razie)
R(i) - https://photos.app.goo.gl/jGKhTLZJu7iwFxyCA
być może, po opuszczeniu nadwozia, okaże się że trzeba będzie "skrócić" przekładnię dodatkową (rozkręcić i wyjąć wałek atakujący) ... 
Póki co, zostawiam w całości ... nie mam czasu.
Aha, w piątek 15.02 wreszcie, po 5 latach mogliśmy spotkać się z Robertem "Fikołkiem"
... pamiętny 3 zlot "4x4 NKP"  w Krzyżowej (16 aut) 
                                                                                 100_1421.thumb.JPG.eceadca16bd366beec192b859ce9706a.JPG


... a tutaj, spotkanie i na szybko zaimprowizowane powitalne ognisko na cześć "sekcji asfaltowej" NKP ( Dino i koledzy wspięli się osobówkami na szczyt góry ... można?! :D )
100_1476.thumb.JPG.ced48b02b83c698acdb03a27db613fb2.JPG

Edytowane przez lemmy69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż dolnych odbojów:
S(b) - https://photos.app.goo.gl/kDmGdDSkv1oHJTq58
... ciekawe, ile wytrzymają ?
Hmm, właśnie wymyśliłem sposób aby ich nie zgubić zbyt prędko ... ale zastosuję dopiero na złożonym aucie, czyli nie prędko :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2019 o 08:52, lemmy69 napisał:

Efekt końcowy (na razie)
R(i) - https://photos.app.goo.gl/jGKhTLZJu7iwFxyCA
być może, po opuszczeniu nadwozia, okaże się że trzeba będzie "skrócić" przekładnię dodatkową (rozkręcić i wyjąć wałek atakujący) ... 
Póki co, zostawiam w całości ... nie mam czasu.
Aha, w piątek 15.02 wreszcie, po 5 latach mogliśmy spotkać się z Robertem "Fikołkiem"
... pamiętny 3 zlot "4x4 NKP"  w Krzyżowej (16 aut) 
                                                                                 100_1421.thumb.JPG.eceadca16bd366beec192b859ce9706a.JPG


... a tutaj, spotkanie i na szybko zaimprowizowane powitalne ognisko na cześć "sekcji asfaltowej" NKP ( Dino i koledzy wspięli się osobówkami na szczyt góry ... można?! :D )
100_1476.thumb.JPG.ced48b02b83c698acdb03a27db613fb2.JPG

 Takich imprez to już chyba nie będzie....

Ale pozostały piękne wspomnienia  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to spotkanie było jeszcze chyba za czasów majówki, w następnym roku zmieniliśmy termin na BĆ bo cieplej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No słyszałem. Nawet kombinowałem żeby przyjechać, ale wyszło jak zawsze. :mellow: Może następnym razem. 

W tym roku Mała majówka będzie :rolleyes:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...