Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

kłopot z uruchamianiem


matrzo

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie czy ktoś ma problem z xtr silnik 1,6 dci manual podczas uruchamiania. otóż nie ma żadnej reguły....czy jest zimno, mokro, czy auto stało dzień czy tylko noc w garażu, bądź pod chmurką. od czasu do czasu jakby dłuzej kręci, nie zaskakuje. serwis sprawdzał wszystko, nic nie budzi zastrzeżeń a problem jest.....

będę wdzięczny za wszelkie pomocne opinie, sugestie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu napisałem podobne pytanie w temacie dotyczącym 1.6 dci. Jeżeli u Ciebie czasami do zapalenia silnika trzeba kręcić trochę dłużej  (wygląda to tak, jakby nie wszystkie cylindry od razu odpalały i trzeba jeszcze pomóc rozrusznikiem) to mam dokładnie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu napisałem podobne pytanie w temacie dotyczącym 1.6 dci. Jeżeli u Ciebie czasami do zapalenia silnika trzeba kręcić trochę dłużej  (wygląda to tak, jakby nie wszystkie cylindry od razu odpalały i trzeba jeszcze pomóc rozrusznikiem) to mam dokładnie to samo.

moje auto uruchamia się bezkluczykowo. dziś raz zakręcił i nic.ponownie uruchomiłem, raz zakręcił i nic. ponownie i BOSKO>.. w serwisie absolutnie nic komputer nie wyszukuje. a jednak co jakiś czas uruchamia się naprawdę z trudem.

Pewnie nie pomoge zbytnio bo nie stwierdzilem takiego problemu, ale moze jakosc paliwa ktore tankujesz jest niska?

paliwo zawsze tankuję pewne. ale dziękuję za sugestię. przyjmę każdą! nówka auto, zależy mi na nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...