Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

qashqai mr20 brak iskry i zasilania na wtryski


lesiak82

Rekomendowane odpowiedzi

NISSAN QASHQAI 2010 2.0 benz kod silnika MR20


witam jestem tutaj nowy więc nie wiem czy dobry dział , 


więc panowie mam problem , wymieniłem silnik, pozbyłem sie LPG , został wycięty.i teraz brak iskry i zasilania na wtryskach auto trochę stało ,kontrolka immo gasnie , nie ma bledow związanych z odpalaniem  ,(oprócz 1564 tempomat pewnie taśma, i abs u1130)


przedzwonione kable od czujnika wału i czujnika wałka , dodatkowo miał jakis dziwny autoalarm COBRA , tez go wyciąłem zastanawiam się czy jak by miał zły rozrząd i to by nie odcinał komp sygnału, ale błędów żadnych mnie generuje , dodoam że nie chce otwierać silnika , ponieważ jest na gwarancji i sprzedający sie nie zgodził.


Napiecie na wiazsce od czujnikow walu i walka prawidlowe 5v ,


 .


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

tak , ale właśnie znalazłem chyba powód mojego szukania ,w końcu otworzyłem silnik , generalnie rozrząd jest do d*py , łańcuch szmata.oddajemy silnik czekamy na nowy .zobaczymy.


Źródłem problemów był słabej kondycji rozrząd w nowym silniku , brak synchro , i też brak pozwolenia na start przez komputer, nowy silnik wszystko hula , temat do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...