Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl
romanklucz

tylna wycieraczka - silnik

Rekomendowane odpowiedzi

romanklucz

Witam !

Mam takie pytanie,jak dostać się do silniczka od tylnej wycieraczki w NOTE-2010 1.4 ,czy ktoś już to robił i zna jakiś przydatny link z tutkiem do tego?

U nas przestała działać po wymianie akumulatora,bezpieczniki sprawdzone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
janio
Napisano (edytowane)

Zaobserwowałem dziwne zachowanie tylnej wycieraczki. Wcześniej lutowałem kabelki ponieważ nie chodziła wcale. Teraz natomiast po włączeniu zrobi kilka ruchów i zatrzymuje się np. w połowie szyby. Przez 1-2 min. nie można jej włączyć. Gdy włączymy ponownie ta sama sytuacja. Podejrzewam przekaźnik? Czy może ktoś z was miał taką sytuacje? Może podpowiedź który to przekaźnik?

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M@reS

A przednie działają OK?? bo tylna jest podłączona do tego samego "multitimera" (nie wiem czy to fachowa nazwa) co przednie.

W każdym bądź razie u mnie są zsynchronizowane na jednym układzie.....mam czujnik deszczu. I na AUTO machają w zależności czy jedziemy do przodu czy tyłu. Kiedyś musiałem wypiąć tylną wycieraczkę i w deszcz gdy cofałem słychać było 3x pii, pii, pii tak jak by coś dawało sygnał że tylna wycieraczka nie działa.

Może z tym jakiś problem?, albo po prostu silnik od wycieraczki ma już dosyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
janio
Napisano (edytowane)

Przednie działają dobrze. Czujnika nie mam. Tylna działa  jak pisałem. Po kilku wahnięciach zatrzymuje się. Po około 2 min . znowu można załączyć kilka wahnięć i staje w dowolnym miejscu. Tak to wygląda. Nie wiem który to przekaźnik.  

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi