Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl
Liuxus

[K13] Wymiana licznika

Rekomendowane odpowiedzi

Liuxus

Witam wszystkich forumowiczów, to mój pierwszy post więc jak najbardziej proszę krzyczeć jeśli robię coś nie tak :)

Chciałbym wymienić uszkodzony licznik w Micrze K13 po lifcie. Czy wystarczy mi do tego nowy licznik? Wypinam stary i wpinam nowy? Czy jest może jakiś haczyk?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KUBULSEN

Przyłączam się do pytania kolegi.

To również mój pierwszy post, więc przede wszystkim wszystkich witam serdecznie.

Może skomplikuje nieco pytanie: czy da się wymienić taki zwykły licznik (z prostym komputerem pokładowym) na ten bardziej zaawansowany (z takim ekranem w środku prędkościomierza)? Ze zdjęć wynika, że z tyłu są takie same wtyczki, ale też sterowanie jest inne, gdyż ten z rozbudowany steruje się przyciskami z lewej strony na desce - pod kierownicą (oczywiście trzeba dokupić przyciski i pewnie jakąś wiązkę), czy jest to możliwe do wykonania, czy w grę wchodzą jeszcze inne operacje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JACKO29
W dniu 15.01.2018 o 15:32, Liuxus napisał:

Witam wszystkich forumowiczów, to mój pierwszy post więc jak najbardziej proszę krzyczeć jeśli robię coś nie tak :)

Chciałbym wymienić uszkodzony licznik w Micrze K13 po lifcie. Czy wystarczy mi do tego nowy licznik? Wypinam stary i wpinam nowy? Czy jest może jakiś haczyk?:)

Wypinasz stary ,wpinasz nowy.Pamięć jest w liczniku więc przebiegi będą pokazywane z nowego licznika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi