Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Szukam dobrego mechanika do Micry 1.2 w Zielonej Górze


Adamzg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie,może jest ktoś z Zielonej Góry i zna dobrego mechanika od Micry.Potrzebuje zrobić rozrząd i kilka drobnych napraw.Szukam również żarówki do podświetlenia konsoli zmiany biegów w automacie,jest tam nietypowa żarówka i nie mogę jej nigdzie dostać ,jest tyci tyci szersza i standartowe wsuwki nie pasują.Pozdrawiam i czekam info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiiem jak zaptrujesz się na ASO , w ZG Fiałkowski jest dobry... ja bym sie nie bawił w wizyty u przysłowiowego krzysztofa bo 100zl taniej.... ale nie zawsze znaczy dobrze. Czesto bywam z ZG i z opini znajomych z okolicy to cieżko z o dobrego mechanika nie mnije moge się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie ciężko z mechanikiem,a dobrego i rzetelnego to jak ze świeczką ,ostatnio postawiłem auto na naprawę u jednego to po 2 tyg dalej stał na dworze i nic nie zrobił,ręce opadają


a ten serwis Nissana zakichany to przez cztery tyg dzwoniłem żeby się umuwić na naprawę to jakaś kobieta odbierając mówiła że zaraz ktoś do pana odzwoni i nikt nie dzwonił a póżniej twierdziła że po tyle tel gość nie miał czasu,hmmm miesiąc nie miał czasu odzwonić do klienta,Kupuje w tym roku nowego Nissana ale zrobię to w Poznaniu i tam będe serwisował a tych dziadów będe omijał z daleka i każdemu będe odradzał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne doświadczenia z ASO z Zielonej Górze jak jeszcze miałem z51 to zawsze było wszystko super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...