Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zmiana silnika w D22 z YD 2.5 na TD 2.7 z Terrano


mazi.ck

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jako że kupiłem Navarę D22 z uszkodzoną pompą wtryskową i tak na prawdę nie znam stanu silnika, stwierdziłem że może by od razu włożyć zachwalane przez wszystkich 2.7 z terrano. I tutaj pojawia się problem, gdyż nie wiem co dokładnie będę potrzebował do przeszczepu, oraz czy silnik 2,7 td z terrano 93r. ,  czy od nowszego modelu 2,7 tdi?

Ktoś może przeprowadzał sam takowy zabieg i wie konkretnie czego będę potrzebował ?
Z góry dziękuję za pomoc :)

Pozdrawiam


nikt nie przekladal silnika? czy nikt nie chce pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nikt nie przekladal silnika? czy nikt nie chce pomoc?

Przekładali :) http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/32802-wadliwe-silniki-w-d22/page-7?do=findComment&comment=1137748

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się zdecydujesz na tego MUŁA  z terrano , to potrzeba ,skrzynię biegów , bez reduktora , oraz szczęścia z mechanikiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

U Mnie stanęło na tym że rzeźbię sam z zaprzyjaźnionym mechanikiem od terenówek, a z braku czasu to w aucie aż wyjąłem silnik. 

Za parę dni silnik powinien już być w aucie i później ,,tylko" zabawa z elektryką :(

 

jak się zdecydujesz na tego MUŁA  z terrano , to potrzeba ,skrzynię biegów , bez reduktora , oraz szczęścia z mechanikiem 

Masz 2.7 TD czy 2.7 TDI ? Pompa paliwa elektroniczna czy mechaniczna? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

U Mnie stanęło na tym że rzeźbię sam z zaprzyjaźnionym mechanikiem od terenówek, a z braku czasu to w aucie aż wyjąłem silnik. 

Za parę dni silnik powinien już być w aucie i później ,,tylko" zabawa z elektryką :(

 

Masz 2.7 TD czy 2.7 TDI ? Pompa paliwa elektroniczna czy mechaniczna? 

2.7 tdi , mechaniczna - nadal złom , 

 

dojadę to nigdy w życiu Nissana nie kupię 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

dojadę to nigdy w życiu Nissana nie kupię 

To nie jest wina nissana że Twój egzemplarz jest jaki jest - generalnie ja mam D22 i sobie chwalę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...