Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

T31 M9R 2.0 dci turbo problem


zuchos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, piotrek3 napisał:

Jej stan techniczny zalezy głownie od sposobu uzytkowania auta.

nic co napisałeś nie jest za bardzo możliwe do sprawdzenia przy zakupie używanej części oryginalnej co zalecasz. Co do regeneracji turbosprężarki, to nie jest 'rocket science', może znasz miejsce gdzie można kupić rdzeń wysokiej jakości do turbiny i go po prostu wymienić? Pewnie niedługo sam będę musiał się nad tym zastanowić, bo 230k nastukane i z tego co wiem turbo nie było nigdy ruszane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrek3 auto kupione od znajomego znam je praktycznie od 4-5 lat a ma 7 lat . Najechane 220 000 km , praktycznie wszystko serwisowane w ASO do 2017 roku a Auto jest z 2013roku . potem u mojego kolegi w zakładzie mechanicznym naprawiane  . 90% jazdy to żona a kolega mój 10 % .

Usterki jakie opisuję tutaj na forum praktycznie co niektórym kolegą powtarzają się .

Po prostu męczy mnie to że nie działa jak powinien ,  wkurza mnie to przyspieszanie .

Reszta Auta bez zarzutu.

Jak i gdzie sprawdzić turbinę ? Znacie kogoś z okolic łódzkiego ?

BO może to wcale nie turbina  a coś innego , na wymieniam się zaworów , czujników a okaże się zupełnie coś innego .

Z tego co wiem te turbiny są chłodzone cieczą , także ciężko je zakatować choć pewnie znalazło by się kto to potrafi .

Edytowane przez katazipen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam wszystkich 

Czy ktoś z Was wiem może jakie przedziały ciśnienia (ile barów) powinno generować turbo w T-31 2.0 dci? 

miałem ostatnio regenerowane turbo i działa ok ale nie do końca jestem przekonany czy tak powinno być

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...