Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Murano 2007 Z50 - SWAP

Artur348

Recommended Posts

Cześć!

Ostatnimi czasy, w moim Z50 awarii uległ rozrząd przekazując uszkodzenia na większą część podzespołów silnika, kwalifikując go do generalnego remontu lub wymiany motoru na nowy-używany z gwarancją na czas od 3 do 6 miesięcy - jest to przyczyną założenia tego tematu.

Pytaniem do szanownego grona forumowiczów jest : Czy istnieje możliwość wymiany motoru na taki z innego pokrewnego modelu, przykładowo 350z/ 370z?
Oczywiście z korzyścią dla Z50 w stosunku do oryginalnego motoru umieszczanego w aucie :)

Dziękuję za odpowiedzi,
Pozdrawiam - Artur 348

tak pierwsze co mi przychodzi do głowy to proszenie się o kłopoty ze skrzynią , jak kojarze 350/370 Z ma trochę wiecej mocy .

Cześć.

VQ35DE był montowany w:

TEANA

ALTIMA

MAXIMA

QUEST

ELGRAND

CEFIRO

FUGA

SKYLINE

350Z

INFININI (KILKA MODELI)

PATHFINDER

ESPACE

VEL SATIS

LAGUNA

LATITUDE

KOLEOS

I CHYBA WIELU INNYCH

Trzeba zwracać uwagę na drobiazgi w osprzęcie i można wymieniać.

Pozdrawiam wkar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Similar Content

• werqmm
      By werqmm
      Witam, mam problem w Murano 2007 z zamykaniem przedniej szyby od kierowcy. W 95% prób szyba po dojechaniu do max, opuszcza się o 15cm.
      Czy zna ktoś sposób na zresetowanie błędu? Z góry dziękuję za pomoc.
      Pozdrawiam
    • alphard32
      By alphard32
      Cześć
      Posiadam Nissana Murano Z50 2003 rok wersję USA. Chciałem zmienić temperatury ze stopni Fahrenheita na stopnie Celcjusze i z mil na km. Niestety w mojej wersji podobno nie jest to możliwe 🤷‍♂️ Moje pytanie czy jest np. możliwość zmiany wyświetlacza pomarańczowego na kolorowy, czy zmieni to opcje wyświetlania? Czy to kwestia oprogramowania/komputera? 

• KRYSN14
      By KRYSN14
      Bawił się może ktoś w swapa silnika YD25 z automatyczną skrzynią na silnik 30 M57 z BMW? Czy da się to w miarę bezboleśnie połączyć? Mam na myśli działanie skrzyni po połączeniu, bo wiem, że potrzebuje adaptera żeby skręcić jedno z drugim, ale czy od strony elektryki nie będzie jakichś problemów?
    • Kubson1
      By Kubson1
      Dzień dobry,
      proszę o pomoc w weryfikacji kodu silnika - jak w temacie. Który odpowiada mojemu egzemplarzowi?
      Nr VIN: SJNFCAF15U6128561
      Dziękuję i pozdrawiam.
      Kuba
    • gizmos69
      By gizmos69
      Czy da rade założyć silnik vq35 z murano z52 do murano z50 ? Kupiłem przez przypadek silnik z 2017 do nissana z 2005. Blok pasuje, tylko co ze sterowaniem rozrządu? Przekładać głowice i łańcuch z obudową?
  • Create New...