Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

klocki hamulcowe


bodzio3535
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM.

Chciałem się dowiedzieć po ilu kilometrach mieliście pierwsze wymiany klocków.Jakiej firmy zakładaliście przy wymianie.

Z góry dziękuję za podzielenie się doświadczeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przejechane 70 tys. Myślę, że jeszcze 10 tys. uda mi się zrobić.. Dołączę się do pytania, czy ktoś zakładał klocki ceramiczne.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak można wymienić zostawiając oryginalne tarcze. Lepiej hamują,oraz czyste felgi to ich zalety. Cena niestety dość wysoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podlacze sie pod temat.

Ja wczoraj wymienialem klocki przednie na ATE.

Wahalem sie miedzy TRW, Zimmermanami, a ATE. Zostaly oryginalne tarcze, przebieg 49k km.

Pytanie czy ta blaszka powinna byc tak czy moze powinna byc wsadzona w "ucho"?

2018-08-03_10-08-40.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem jeszcze to zdjęcie do serwisu, gdzie robiłem. Kazali przyjechać i włożyli ja w ucho. Do końca się nie dowiedziałem do czego to służy, niby przytrzymuje klocek, żeby nie drgał na nierównościach. Zobaczymy po jakimś czasie czy nie wypadnie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

U mnie 120 tyś km, fabryczne tarcze i całe hamulce z tyłu. Rocznik 2013. Samo hamowanie jest bardzo efektowne, nawet na załadowanym samochodzie. Klocki były wymieniane (oczywiście za wcześnie bo przez aso) w okolicach spokojnie 80-90 tyś km. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
Gość Stochnial

A z takich klocków? Które byście zamówili? https://asczesci.pl/czesci-samochodowe/nissan/juke-f15-8922/1-6-lpg,p126913/hamulce-tarczowe-100030/klocki-hamulcowe niestety czeka mnie wymiana i chciałabym zamówić je w jak najlepszej cenie. Sklep znam od znajomego, który również jeździ Nissanem. Akurat przed wakacjami moje auto odmówiło posłuszeństwa... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Również stoję przed wyborem tarcz klocków do juka. Czy może ktoś podzielić się swoją opinią z użytkowania zamiennikow. Rozważam zakup zestawu na przód takich marek jak TRW ate i textar. Cenowo TRW wygląda najlepiej textar i ate to niemalże te same kwoty. Warto do nich dopłacać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...