Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czynni forumwicze Serenki


Loxeal

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o wpisy kolegów którzy używają jeszcze Nissana Sereny. Do czego używacie Serenek.? Ilu Was jest ? Czy używacie Sereny na co dzień, czy może stoi pod domem na ulicy i rdzewieje tak jak 30 lat temu Stały na ulicach porzucone Syreny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Właśnie wróciłem Serenką od mamy. Jest jednym moim  samochodem. Większość jeżdżę sam :-). Czasem coś wiozę, ostatnio trochę makulatury, bywało: sprzęt nagłośnieniowy. Na wrzesień jestem umówiony zrobić Serence porządną konserwację, z piaskowaniem i malowaniem. Na razie nie mam zamiaru jej zmieniać na nic innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Witam.Mam moją Sernkę od 3 miesięcy i używam jej do wszystkiego.Dosłownie.A najbardziej lubię wypady parodniowe.Jescze go do końca nie przerobiłem,a jak będzie gotowy to zrobię zdjęcia.Brakuje parę części z serji Minicamper.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Spóźniony bo zapracowany ale jaja ja używam serenki do naprawy, non stop coś się psuje, 3 razy most wymieniałem(każdy jeden wyje:(), remont silnika za mną, wspomagania(4 pompy każda wyje), 3 lata temu blacharka i konserwacja a rudy chrupie nadal i wiele, wiele innych od 3 czy 4 lat z tym gnojkiem walczę i mam już dość(za pieniądze które wsadziłem bym na ten moment 4 czy pięć takich nissanów kupił)ale cholera wygodnie mi się tym jeździ, dzieciaki zadowolone, wozi sprzęt na pokazy ogniowe i odtwórstwo historyczne i jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...