Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Głośna praca zawieszenia


PSCon

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy,  czy możecie napisać jak u Was wygląda praca zawieszenia . Wg mnie pracuje głośno , stuka na większych dziurach i np podczas szybszego przejechania przez próg zwalniający . Nie wiem czy to wina 19" kół bo nie mam z takimi doświadczenia, ale w moim Audi A4 B7 z 2005 zawieszenie pracuje zdecydowanie lepiej i ciszej. Jak jest u Was ? Dodam , że to mój pierwszy SUV i może taka jego uroda .

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś ktoś wcześniej napisał na forum, że to jak przesiadka na wóz drabiniasty... i ja to mogę potwierdzić. Ma on wiele innych zalet, ale to akurat taki urok i nie poradzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale tez mysle, ze to raczej taki urok wysokich skokow zawieszenia w autach tego typu (SUV'owate)

Byc moze modele premium maja to lepiej rozwiazane, ale w X'sie u mnie moze nie stuka ale jak by "piszczalo" - tarcie gumy o metal itp.

Mialem w Mitsubishi mam i tu ...  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest 21 cm przeswitu to niewiele marek nie premium ma ciche zawieszenie. Taki kompromis pomiedzy komfortem i bezpieczenstwem. W QQ 1 gen. było fatalnie a teraz w X jest zdecydowanie lepiej. W QQ FL jest naprawde niezle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...