Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Navi USA Murano z52


jaercki303
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od niedawna jeżdżę murano z rynku USA, mam w nim seryjną nawigację z kartą z mapami pokrycie USA i Kanda (2017).

Czy ktoś przerabiał nawigację w Murano 2017 (model Z52 konkrenie)  ? wgrywał menu w j.polskim w zegarach?

Gdzie mogę odszukać model nawigacji który mam w nissanie zamontowany?

Z góry dziękuję za info.

Pozdrawiam

Edytowane przez jaercki303
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chodzi o model navi to myśle ,że po VINie moge znaleść. Można zrobic też porównanie Z52 z rynku rosyjskiego... jeśli to ta sama navi to karte SD moze zamówic diler w Polsce i będziesz miał mapy Europy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam.posiadam z52 z USA, mapy USA i Kanada.szukalem wszędzie map na Europę, po zarejestrowaniu się na stronie Nissan navigation.com wpisaniu vin auta nr.nawigacji zaakceptowali mi mapy Europy.przyslali mi. Po włożeniu karty do slotu cały monitor został zablokowany nawet radia nie mam.w jaki sposób mogę to odblokować czy ktoś jest w stanie mi pomóc.ponizej zdjęcie ekranu. 

Z góry dziękuję za podpowiedzi. 

IMG_20181109_144215.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2018 o 17:20, MariuszReguli napisał:

Jarex na maila napisz nr tel.do siebie mariusre@hotmail.com zadzwonię to porozmawiamy

 

 

Wysłałem na meila tel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, MariuszReguli napisał:

Jarex nie mam nic od ciebie. 

Pozdrawiam

Wysłałem jeszcze raz jak niedojdzie to prosze wysłac numer na mój jarex30@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2018 o 07:00, MariuszReguli napisał:

Witam.posiadam z52 z USA, mapy USA i Kanada.szukalem wszędzie map na Europę, po zarejestrowaniu się na stronie Nissan navigation.com wpisaniu vin auta nr.nawigacji zaakceptowali mi mapy Europy.przyslali mi. Po włożeniu karty do slotu cały monitor został zablokowany nawet radia nie mam.w jaki sposób mogę to odblokować czy ktoś jest w stanie mi pomóc.ponizej zdjęcie ekranu. 

Z góry dziękuję za podpowiedzi. 

IMG_20181109_144215.jpg

Witam.

Jak uruchomić kartę nawigacji w murano z52. samochód przyjechał bez karty z USA .udał o mi się zamówić z USA po nr. vin kartę do tego modelu ale nie wiem jak ja uruchomić.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, czy ruszyło się coś z tematem nawigacji w modelu Murano Z52 ? Czy jest dostępna mapa na Europę do tego modelu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz 2015

Witaj. Z tego co wiem jest bardzo ciężki temat w Polsce,wschod(Kaliningrad) też nie chcę pomóc, na pytanie ile kosztuje cały ten telewizor i czy będzie działać w wersji auta z USA odpisali mi że urządzenie jest drogie.osobiscie już nawet nie próbuje szukać. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam

Jestem posiadaczem Nissan Murano Z52  Platinium AVD 2015 rok produkcji.

Problem jest z nawigacja ,radio i kamery 360 stopni.Kupilem Nissana SD karte z mapami i tez nie dziala Error.Dowiadywalem sie w Nissanie ale mnie odsylaja od jednegi do drugiego i zaden nich konkretnie nie wie.

Czy ktos moze mi pomoc co mam robic z tym fantem?

Marek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panie Marku

Gdzie pan kupił kartę???Jeśli gdzieś w Europie nie będzie działać.

Mój adres email.mariusre@hotmail.com,poproszę nr.trl zadzwonię do pana to porozmawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
W dniu 4.07.2019 o 17:44, MariuszReguli napisał:

Witam panie Marku

Gdzie pan kupił kartę???Jeśli gdzieś w Europie nie będzie działać.

Mój adres email.mariusre@hotmail.com,poproszę nr.trl zadzwonię do pana to porozmawiamy

Witam, a ma Pan te pliki z karty? Czy jak to się wgrywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Dzień dobry.

Może po kolei

1, Nie bedzie działac mapa na Europe w nawigacji z Kanady lub USA. Powod to CID karty SD ktore jest wczytywane przez nawigacje (regionalizacja). Czy mozna coś z tym zrobic  - TAK reszte proponuje poszukac sobie w sieci

2. Czarny ekran i blad BL-UP-10 w osobnym poscie

4 Przeproprogramowanie kolejny temat wiedzy nietajemnej. Oczywiscie mozna spróbowac ale trzeba miec czym + backup orginalnego oprogramowania . Potrzebne jest oprogramowanie o numerze katalogowym  ITM5BF1B, niestety nie znalazlem nigdzie mozliwosci zakupu :-) zeby sprawdzic czy jest taka mozliwosc

3. Radio z rynku wschodniego - temat po prostu banalny. Trzeba wedziec jakie kupic (ECU PART NUMBER ktory da sie podlaczyc) ja napisalem do  dealera z Kanady byli bardzo uprzejmi podali kontakt techniczny . Radio zamowilem zaplacilem przyslali Jezyk polski mapy po polsku glos nawigacji polski radio parzyste i nieparzyste telefon wybiera numery na europe. Nie dziala obsluga glosowa i obsluga SMSów.

Nie jestem handlarzem nie podaje zadnych kontaktow i danych każdy dziala na wlasna odpowiedzialnosc i ryzyko.

IMG_20210131_174906_3.jpg

IMG_20210131_174948_5.jpg

Edytowane przez Don
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2018 o 21:53, eden79 napisał:

Witam.

Jak uruchomić kartę nawigacji w murano z52. samochód przyjechał bez karty z USA .udał o mi się zamówić z USA po nr. vin kartę do tego modelu ale nie wiem jak ja uruchomić.

Pozdrawiam

 

Dzien dobry 

1) Ten blad widoczny na ekranie oznacza ze to jest niewlasciwa karta z mapami dla tego modelu nawigacji. Potwiertdzenie jest w tym forum

Fixed !!! The dealer said that the wrong card was inserted from when I picked up the card...My unit required a '596' card but a '592' card was inserted. Anyway, since it was replaced a few days ago everything works great !!!!

https://www.nissanmurano.org/threads/navigation-launching-failed-error.191257/ 

co wiecej z tekstu wynika ze sam dealer mial klopot zeby dobrac wlasciwa karte. Zaczej bym zalozyl ze ta karta niestety nie zadziala w Twojej nawigacji

2) Znalazlem w dokumentacji fabrycznej nissana taka tabele wg ktorej powinna byc mozliwosc dobrania karty SD z wlasciwa mapa. Tabela w pliku i. Instrukcja ponizej

INSTRUKCJA

1. trzeba odczytac Unit Code nawigacji robi sie  tak:  z dolnego menu nawigacji wybierz  [INFO]----->nastepny ekran wybierz [NAVIGATION VERSION]------->w natepnym oknie odczytaj {UNIT CODE} (trzecia pozycja od gory)

2. odczytaj ECU Part Number  nawigacji mozna to zrobic u dealera lub osoby ktora ma dostep do CONSULT -III, lub wymontowac nawigacje i odczytac z fabrycznej nalepki

3. poszukac w zalaczonej tabeli numer katalogowy karty z kolumny SD CARD PART
NUMBER

 

Nie jestem handlarzem nie podaje zadnych kontaktow i danych każdy dziala na wlasna odpowiedzialnosc i ryzyko

 

 

SD-TABLE.pdf

Edytowane przez Don
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...