Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana radia J11


JACKO29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, tz1609 napisał:

Jedyna wada to tylko to,że na wyświetlaczu pomiędzy zegarami nie wyświetla nazwy stacji a jedynie częstotliwość, poza tym jak dla mnie same plusy.

Ale można to obejść. Zainstalować FCC CAR LUNCHER i dodać zdjęcia z logiem stacji radiowych

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Makrys napisał:

Ale można to obejść. Zainstalować FCC CAR LUNCHER i dodać zdjęcia z logiem stacji radiowych

O tym nie słyszałem, dzięki za info. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa po wyłączeniu zapłonu , ale jest na to mały myk i działa . A tak po za tym wad brak .
No to jeszcze zdradź kolego ten myk

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zauważyłem informacji / wpisu, to z góry przepraszam, ale czy np. DAB działa? Czy w przypadku kamer 360 st. też nie ma problemów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, serg_on napisał:

Jeśli nie zauważyłem informacji / wpisu, to z góry przepraszam, ale czy np. DAB działa? Czy w przypadku kamer 360 st. też nie ma problemów?

Aby można odbierać radio cyfrowe musisz mieć adapter. Którego u mnie nie było. Ja tego nie potrzebuje bo radia słucham bardzo mało. Kamery 360 działają ale musisz wybrać odpowiednie radio.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, serg_on napisał:

Jak "widzę" masz Teknę - wg mnie także system kamer 360 - jak więc działa przy andku?

Wszystko ok nie ma żadnych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.09.2020 o 21:45, Guzior napisał:

No to jeszcze zdradź kolego ten myk emoji4.png

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

W temacie : 

Qashqai II - wymiana radia na chińczyka z androidem

strona piąta tam opisałem jak ja to zrobiłem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uważacie, czy funkcję "Mirror telefonu Android, Iphone - kopia ekranu telefonu na urządzeniu" na fabrycznych sprzętach QQ dałoby się wykonać? Nie chodzi nawet o łącze bezprzewodowe, a zwykły kabelek, z wykorzystaniem jakiejś przejściówki, złącza, etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, serg_on napisał:

Jak uważacie, czy funkcję "Mirror telefonu Android, Iphone - kopia ekranu telefonu na urządzeniu" na fabrycznych sprzętach QQ dałoby się wykonać? Nie chodzi nawet o łącze bezprzewodowe, a zwykły kabelek, z wykorzystaniem jakiejś przejściówki, złącza, etc.

Oficjalnie nie ma takiej możliwości. Chyba że kupisz radio z androidem. Można próbować się bawić i rozcinać przewody ale nie ma sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
On 9/10/2020 at 9:03 PM, serg_on said:

Jak "widzę" masz Teknę - wg mnie także system kamer 360 - jak więc działa przy andku?

A jak Tekna to pewnie i system Bose. Czy z tym nie było problemów z podłączeniem?Gra bez żadnych problemów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zozzowrx napisał:

A jak Tekna to pewnie i system Bose. Czy z tym nie było problemów z podłączeniem?Gra bez żadnych problemów? 

Tak mam Tekne i jak kupowałem auto w 2014 nie był dostępny system bose. Szkoda. Ale po wymianie radia z DSP jakość dźwięku zmieniła się na plus ,że zrezygnowałem z wymiany głośników. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Makrys said:

Tak mam Tekne i jak kupowałem auto w 2014 nie był dostępny system bose. Szkoda. Ale po wymianie radia z DSP jakość dźwięku zmieniła się na plus ,że zrezygnowałem z wymiany głośników. 

Rozumiem. U mnie właśnie są głośniki Böse i po podłączeniu stacji multimedialnej wszystko działa oprócz dźwięku. Czyli kamery 360,fabryczne usb, gps, bluetooth ale niestety nie gra i niewiem jak ten problem rozwiazac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2020 o 21:59, zozzowrx napisał:

Rozumiem. U mnie właśnie są głośniki Böse i po podłączeniu stacji multimedialnej wszystko działa oprócz dźwięku. Czyli kamery 360,fabryczne usb, gps, bluetooth ale niestety nie gra i niewiem jak ten problem rozwiazac

Prawdopodobnie masz nie te przewody lub canbus - muszą Ci wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jako że mam "chińczyka  zamiast zwykłego radia i nie czciałem by załączał się z automatu po odpaleniu,miałem podłączony zwykły wyłącznik,taki czerwony knefel...ale teraz,dzisiaj doszło do mnie z ali....790600851_Przyciskaudio005.thumb.jpg.63740e11f07556a23d4461dc2f0f2a26.jpg

Przycisk podświetlany dopasowany do Qashqaia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, ciekawe rozwiazanie. Musze to przemyslec, czy u mnie tez tego nie zrobic. Podasz linka do tego przelacznika?  Dzieki.

Edit:

juz znalazlem.

Edytowane przez Banan61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Powracam do tematu z września 2020 r. i przyznam, że nie zauważyłem wcześniej tego materiału, do którego link zamieszczam (prośba, może ktoś coś więcej widział lub słyszał). Na pierwszy rzut oka nieźle to wygląda (bez wymiany radia).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pytanie z innej beczki ale w temacie...co myslicie nt. sprzętu z zamieszczonego linka.

Mam J11 z 2017 rok Tekna z BOSE....

RADIO NAWIGACJA GPS NISSAN QASHQAI 2014+ ANDROID 10132839246 - Sklep internetowy AGD, RTV, telefony, laptopy - Allegro.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bizonheli napisał:

Pytanie z innej beczki ale w temacie...co myslicie nt. sprzętu z zamieszczonego linka.

Mam J11 z 2017 rok Tekna z BOSE....

RADIO NAWIGACJA GPS NISSAN QASHQAI 2014+ ANDROID 10132839246 - Sklep internetowy AGD, RTV, telefony, laptopy - Allegro.pl

 

Jeśli masz kamery 360 to sprawdź czy te radio będzie je obsługiwać. Doczytałem tylko ,że jest  kamera wsteczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bizonheli poczytaj moje wypowiedzi:

i tu:

a do BOSE musi byc jeszcze inny kabel.

Edytowane przez Banan61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie wzięła i się uszkodziła płyta główna...Myślałem,że padłami kamerka cofania,ale nie,inna kamerka też nie działa,a dodatkowo po wybiciu z wstecznego,nie włącza się obraz z ekranu głównego...Trzeba będzie mysleć o nastepnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, JACKO29 napisał:

A u mnie wzięła i się uszkodziła płyta główna...Myślałem,że padłami kamerka cofania,ale nie,inna kamerka też nie działa,a dodatkowo po wybiciu z wstecznego,nie włącza się obraz z ekranu głównego...Trzeba będzie mysleć o nastepnym.

Napisz do Chinola to może Ci wymieni... ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JACKO29 napisał:

A u mnie wzięła i się uszkodziła płyta główna...Myślałem,że padłami kamerka cofania,ale nie,inna kamerka też nie działa,a dodatkowo po wybiciu z wstecznego,nie włącza się obraz z ekranu głównego...Trzeba będzie mysleć o nastepnym.

Czasami pomaga powrót do ustawień fabrycznych .

W dniu 15.03.2021 o 13:17, bizonheli napisał:

Pytanie z innej beczki ale w temacie...co myslicie nt. sprzętu z zamieszczonego linka.

Mam J11 z 2017 rok Tekna z BOSE....

RADIO NAWIGACJA GPS NISSAN QASHQAI 2014+ ANDROID 10132839246 - Sklep internetowy AGD, RTV, telefony, laptopy - Allegro.pl

 

Raczej nie do BOSE i wątpliwe aby działały kamery 360 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...