Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana radia J11


JACKO29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Banan ,nie mam tej możliwości.Po kilku bezowocnych dniach z wyjmowaniem radia,kamer ect...chinol zaczął działać jak dawniej.

 Edit: Teraz zauważyłem,że obraz powrócił...ale odwrotny,lustrzane odbicie. Ehhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakimś cudem,pozmieniały się ustawienia w radiu.Kamera cofania była disable i camera mirror x---  również.Przywrócenie ustawień enable wróciło wszystkie funkcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wymieniłem fabryczne radyjko w Nissanie Qasqhai J11 po liftingu na stację multimedialną GMS łącznie z kamerą cofania i kamerkę rejestrującą. Można powiedzieć, że wszystko działa super. Mam na razie  jedną wątpliwość a dotyczy faktu, że brak jest możliwości podglądu parametrów samochodu co było możliwe w fabrycznym radyjku. Może ktoś miał podobny problem. Proszę o informację czy sprawa jest do rozwiązania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie radia zastępcze oferują tą funkcję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem fabryczne radyjko w Nissanie Qasqhai J11 po liftingu na stację multimedialną GMS łącznie z kamerą cofania i kamerkę rejestrującą. Można powiedzieć, że wszystko działa super. Mam na razie  jedną wątpliwość a dotyczy faktu, że brak jest możliwości podglądu parametrów samochodu co było możliwe w fabrycznym radyjku. Może ktoś miał podobny problem. Proszę o informację czy sprawa jest do rozwiązania

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku poruszyłem ten temat ponieważ oglądając na YTUBIE zalety  stacji multimedialnych, obejrzałem też uruchomienia stacji GMS 9981 przez "Mechu" w skodzie octavi i na filmie widać rozszerzone menu i funkcje parametrów samochodu tych co były na fabrycznym radiu działają. Zwróciłem się "Mechu" o pomoc w wyjaśnieniu tego problemu. W odpowiedzi napisał, że nie jest w stanie na odległość udzielić diagnozy. Oczekuję też na odpowiedz Serwisu. Poza tym informuję, że podnośniki pokrywy śilnika działają świetnie. Z pozdrowenimi........

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tego napisałem,że nie wszystkie zamienniki będą obsługiwały...Co jest ujęte w modelu,tak jak napisałeś Skody(VAG) nie musi być ujęte w Nissanach (consult) wynika to z trudności kompatybilności z systemem samochodu.No ale może faktycznie gdzieś jest schowana ta funkcja i wymaga innego otwarcia niż w Skodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku dzięki. Sprzedawca zapewniał że będzie ...... Zobaczymy co Serwis GMS odpisze. Sprawa montażu sposobem gospodarczym jest świerzutka (zajączek). Z pozdrowieniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Kolegów.

Nurtuje mnie pytanie, czy po wymianie radyjka na chińskie będzie sam parkował ?

@JACKO29Jeśli nie chcesz tu, to wyślesz mi na priv. informację o cenie zestawu do podnoszenia maski j11 i sposobie zamówienia go u Ciebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w tym względzie tajemnicy.Cena jest 140 zł plus wysyłka.Polskie siłowniki,uchwyty z nierdzewki,ale najwcześniej jeśli bedę robił to dopiero około 20 kwietnia.Odpoczywam po covidzie i nie robię na razie nic.Zbieram siły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, melonowy napisał:

Witam Kolegów.

Nurtuje mnie pytanie, czy po wymianie radyjka na chińskie będzie sam parkował ?

@JACKO29Jeśli nie chcesz tu, to wyślesz mi na priv. informację o cenie zestawu do podnoszenia maski j11 i sposobie zamówienia go u Ciebie ?

DASAITA , potwierdzam że sam parkuje . Tylko komu to potrzebne , totalnie przereklamowane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki obu Kolegom za informacje.

Zdrowia życzę. Rozumiem, bo ja też jestem kilka m-cy po i nadal czuję słabość i niedotlenienie.

Jeszcze @Wojtek74 . Czy ekran chińczyka poprawia choć trochę widoczność z kam. 360?

Mam wrażenie, że to bardziej jednak rozdzielczość kamer jest winna, a nie wyświetlacz NC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, melonowy napisał:

Dzięki obu Kolegom za informacje.

Zdrowia życzę. Rozumiem, bo ja też jestem kilka m-cy po i nadal czuję słabość i niedotlenienie.

Jeszcze @Wojtek74 . Czy ekran chińczyka poprawia choć trochę widoczność z kam. 360?

Mam wrażenie, że to bardziej jednak rozdzielczość kamer jest winna, a nie wyświetlacz NC.

Nic nie poprawia . Wyświetlacz Dasaity ma większą rozdzielczość i obraz nie zachwyca , lepszy efekt daje kamera od chińczyka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Radio z 2019r to ma z lewej strony display-a dolny przycisk "AUDIO" nie "CAMERA". W 2018 jeszcze dawali te starsze modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.10.2021 o 15:09, falco01 napisał:

Witam odnośnie radia w J11 czy ma ktoś do sprzedania fabryczne radio do J11 z 2019 roku ?

Z tego co się orientuje radio jest przypisane do vin samochodu. Możesz kupić ale montaż tylko w aso

Edytowane przez Makrys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet ASO nie chce się tego podejmować,bo później muszą brać odpowiedzialność za ewentualne kłopoty...a tych jest niemało z oryginałami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , panowie czy ktoś z Was pomoże mam Qq z kanady rocznik 2020 potrzebuje zmienić język w mediach (radio,nawigacja) na polski , firmy które polecają taką usługę twierdzą że nie ma takiej opcji być może tak jest ,ale zanim zdecyduje się kupić inne chcę się upewnić .Już nie raz się okazało że różnie to bywa szczególnie z elektroniką , może ktoś coś wie , słyszał o takich szpecach  , proszę o odpowiedz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Czy na ktoś namiar na fachowca który uruchomi radio orginalne z navi po zamianie z zwykłego. Trzeba tam pamięć wyczyścić chyba i przypisać do Vin. Okolice Wrocławia Poznania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tego nie uruchomi.Po pierwsze,potrzebny Consult i dobry fachowiec...Po drugie,nawet serwisy nie zrobią tego,bo później śmierdzi im to ciągłymi aktualizacjami,po trzecie to jest syf...przekonał się o tym ten kto ma,miał...a kupił  chińskie radio 2din dedykowane do Kaśki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, JACKO29 napisał:

Nikt tego nie uruchomi.Po pierwsze,potrzebny Consult i dobry fachowiec...Po drugie,nawet serwisy nie zrobią tego,bo później śmierdzi im to ciągłymi aktualizacjami,po trzecie to jest syf...przekonał się o tym ten kto ma,miał...a kupił  chińskie radio 2din dedykowane do Kaśki.

Prawda !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.05.2022 o 09:21, dariosw napisał:

Czy na ktoś namiar na fachowca który uruchomi radio orginalne z navi po zamianie z zwykłego. Trzeba tam pamięć wyczyścić chyba i przypisać do Vin. Okolice Wrocławia Poznania?

Nawet jakby ktoś to potrafił zrobić , to radio oryginalne w porównaniu z chińczykiem to totalny syf .

Edytowane przez Wojtek74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ale czy zamienniki chińskie nie mają obecnie żadnych "minusów"? Zachwalacie ok, faktycznie, oryginały odstają na km, ale czy wszystkie funkcje oryginału działają na ChRL? (DAB, 360*, itd.) Jeśli tak, poproszę o model, ale ceną nie podchodzący pod wartość rynkową auta :). Ze wszystkich funkcji co prawda się nie korzysta, ale zawsze to wartość dodana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...