Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dziura w nadkolu, pech czy norma? :)


grzesiek_1986

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wyleciała mi dziura w lewym tylnym badkolu. Jest to typowe miejsce które koroduje w tym samochodzie czy miałem pecha? :) Dodam że jest to lewa strona a prawa zdrowa jak dzwon.

IMG_20180901_115250.jpg

IMG_20180901_130945.jpg

IMG_20180901_152942.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też kiedyś zabezpieczałem w tym miejscu, tyle że jeszcze dziury w tym nie było. Pytałem kiedyś jak mają inni ale bez odzewu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dziwna sprawa bo po pierwsze w miarę prosta blacha nie ma zakamarków żeby gromadziło się tam błoto, sól itd a po drugie lewa strona a logika by nakazywała że prawa powinna polecieć szybciej bo zbiera cały syf z pobocza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od strony zewnętrznej jest takie przetłoczenie/połączenie blach (nie pamiętam) w którym zbiera się syf.

Przy wlewie też się zbiera, na mocowaniach do karoserii. Mnie te rury przegniły i musiałem sztukować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2018 o 14:15, Thunder napisał:

Od strony zewnętrznej jest takie przetłoczenie/połączenie blach (nie pamiętam) w którym zbiera się syf.

Przy wlewie też się zbiera, na mocowaniach do karoserii. Mnie te rury przegniły i musiałem sztukować.

Tak dokładnie wiem o czym mówisz... wyleciało  stamtąd sporo syfu. Niestety nic z tym sie nie da zrobić, wlałem przez te wszystkie otwory wosk do profili aż sie przelało może to troche zatrzyma rudą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...