Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana żarówki podświetlenia rej.


Kincu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, trzeba zrzucać osłonę (plastik) wewnątrz na klapie, czy można dostać się do żarówki jakoś od zewnątrz samochodu? Może jest to na jakiś wcisk? Chociaż z tego co oglądałem trzeba zrzucać plastik na klapie, jeśli tak to jest ona na zatrzaski? Czy jak to tam wygląda? Drugie pytanie to jakie tam są żarówki zwykłe w5w? Czy trzeba kupić żarówkę z obudową? Bo widziałem że czasem producenci wymagają wymiany żarówki wraz z kloszem, jeśli chodzi o podświetlenia rej. 

 

Auta mam od czasu do czasu, pod ręką, aktualnie nie stąd pytania. 

Autko to juke 2013 1.6 ben. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do żarówki można się dostać po podważeniu delikatnie z jednej dedykowanej do tego strony obudowy. Prosta czynność . 

Można również kupić podświetlenie ledowe z kompletem kabli itp 

https://allegro.pl/led-lampki-tablicy-do-nissan-qashqai-j10-jj10-juke-i7537220586.html

Jedyny problem to wciśnięcie oprawki w swoje miejsce blendy. Możliwe że będzie potrzebna mała przeróbka tak jak było w moim przypadku. Ale jest to prosta sprawa i nie powinno to sprawić większych trudności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sobie poradziłem jakiś czas temu, szybko poszło. Swoją drogą te ledy ciekawa opcja, zazwyczaj kupowałem droższe żarówki ledowe i też był dobry efekt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...