Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Elektryczny ręczny


nori76

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio automatyczny reczny nie chcial mnie puscic przy ruszaniu z miejsca, na prostej. Kilka dni wczesniej zapalila sie w trakcie jazdy lampka; taki wykrzyknik w nawiasach i kolku na pomaranczowo. Restart silnika pomagal, pozniej jeszcze kilka razy sie zapalila no i dzis reczny jakby na chwile przyspawal sie, nie moglem wystartowac. Po chwili poddal sie, ruszylem. Warnings'ow brak. Czy to zwiastun jakiejs usterki zacisku, czy cos moglo sie zabrudzic? Spotkalo kogos cos podobnego?

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może brudne zaciski z tyłu i automat nie ma siły by cofnąć tłoczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrze, jesli to zauwazalne, ale dzieki za tipa

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie być zauważalne.Być może że będzie brudna śruba wrzecionowa,która odciąga tłoczek,w tedy tylko serwis.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć,

U mnie ta pomarańczowa kontrolka zaczęła się pojawiać bez żadnych objawów ze strony hamulca. Po wizycie w ASO hipoteza: uszkodzony jeden z trzech(!) czujników pedału sprzęgła(?). Po wymianie cisza i spokój. Dodam, że pierwsza wizyta zakończyła się kalibracją, która nie pomogła. Dopiero wymiana przyniosła oczekiwany efekt.

Darek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

No i u mnie pomarańczowa kontrolka z wykrzyknikiem się pojawiła...czekam na diagnozę w tym tygodniu, w poprzednim aucie kontrolka "wywróżyła" spalony silnik od zacisku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie okresowo kontrolka się pojawia. Kilka razy zaciągam i puszczam ręczny i pomaga. Zauważyłem też, , że regularnie myty nie wykazuje problemu z kontrolką.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie żona zgłosiła mi to samo w Qashqai. Przy włączeniu po postoju miga kontrolka ręcznego i wywala wykrzyknik. Problem wynika chyba z tego że po zgaszeniu auta mozliwe ze nie do końca zaciąga się ręczny. Może to wina akumulatora, mam Fiamm. 3 lata był spokój i się chyba zaczyna.

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...