Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

problem z ESP BŁĄD C1130


pawlus1974
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM TAK JAK W TEMACIE ZAPALA SIĘ KONTROLKA ESP I AUTO PRZECHODZI W TRYB AWARYJNY PO ZGASZENIU I ODPALENIU WSZYSTKO WRACA DO NORMY , DO NASTEPNEGO ZAPALENIA ESP.BŁĄD C1130 SYGNAŁ SILNIKA 1 ZAZWYCZAJ ZAPALA SIĘ JAK PORUSZAM SIĘ W KORKU CZYLI POWOLI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukałem serwisówkę T30 i nie znalazłem w niej błędu C1130. Większość błędów dla modelu T30 zaczyna się od litery P (Pxxxx) lub litery U (Uxxxx).

Dopiero w serwisówce do T31 ten błąd jest wymienionych jak i wiele innych zaczynających się od litery C (Cxxx). Jednak w serwisówce do T31 jest wskazanie aby ten błąd zdiagnozować dalej programem CONSULT-III.

I teraz rodzi się wątpliwość czy program DELPHI coś źle odczytał lub źle zinterpretował, czy też serwisówka do T30 nie obejmuje klasy błędów zaczynających się od litery C.

Sugerowałbym jednak podpięcie się do CONSULT'a.

Poniżej zamieszczam wycinek z serwisówki dla T31

image.thumb.png.b67527b76d679cd916bab00c033b2970.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Walcze nadal z tymi błędami wychodzi na to że pedał gazu go wywołuje ,ale nigdzie nie mogę namierzyć takiego pedału DENSO  18002 8H810 czy można podmienić na inny,czy da rade naprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi bardziej czy moge zastąpić np. 18002 8H803, 18002 8H813 takie widziałem wizualnie takie same

Edytowane przez pawlus1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz spróbować a czy będzie działało to się okaże ;)      z jakiegoś powodu ma inny numer i nie dopuszczają jej jako zamiennik w katalogu.  A wizualnie nie ma co patrzeć bo zapewne jeśli jest różnica to w samym czujniku i jego parametrach. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...