Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana radia na radio z android


pherman

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kupiłem na aliexpress takie oto radio do Qashqai J10

 

https://s.click.aliexpress.com/e/YvC9g3I

 

Mam gorąco prośbę o info jak je podłączyć, chciałbym założyć również separator antenowy, wzmacniacz. Czy potrzebuje do tego jakaś przejściówkę DIN, ISO???? Ktoś zakładał możecie polecić jakieś z allegro ???

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 22.09.2018 o 18:13, pherman napisał:

 

Witajcie kupiłem na aliexpress takie oto radio do Qashqai J10

 

https://s.click.aliexpress.com/e/YvC9g3I

 

Mam gorąco prośbę o info jak je podłączyć, chciałbym założyć również separator antenowy, wzmacniacz. Czy potrzebuje do tego jakaś przejściówkę DIN, ISO???? Ktoś zakładał możecie polecić jakieś z allegro ???

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Razem z radiem powinieneś mieć przewody do podłączenia pug&play ,co do podłączenia wzmacniacza i separatora to tak,powinieneś dokupić przejściówkę Din-ISO aby je połączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem z radiem powinieneś mieć przewody do podłączenia pug&play ,co do podłączenia wzmacniacza i separatora to tak,powinieneś dokupić przejściówkę Din-ISO aby je połączyć.

Dziękuję wszystkim za rady radio zamontowane fd5b29ba0d2a45b038511fa95ef514db.jpg020f0994b1fe904ee3acd67a5da7759f.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witaj.

Ile to radio kosztowało ?  działa obsługa z kierownicy ? nawigacja działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.10.2018 o 23:25, pherman napisał:


Dziękuję wszystkim za rady radio zamontowane fd5b29ba0d2a45b038511fa95ef514db.jpg020f0994b1fe904ee3acd67a5da7759f.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Witam, kamera oryginalna czy zamiennik bo widzę że są linie i dość jasny widok z niej a ja mam również stacje multimedialną na Androidzie i brak linii oraz obraz sam jest przyciemniony i nie wiem czym to jest spowodowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam, kamera oryginalna czy zamiennik bo widzę że są linie i dość jasny widok z niej a ja mam również stacje multimedialną na Androidzie i brak linii oraz obraz sam jest przyciemniony i nie wiem czym to jest spowodowane

Kamera oryginalna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć 

nowy jestem a forum duże i o radiach trochę piszecie i wszystkich tematów nie sposób ogarnąć a pytanie mam proste...

Szukam tez czegoś akcesoryjnego jednak zastanawia mnie fakt obsługi 4 kamer jako, że mam wersję 360 ...

Może ktoś przerabiał temat i jest dłużej na forum i może odkopać jakiś link?

A może to radio powyżej ma taką możliwość, b wygląda dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wersji kamer 360 to ja znalazłem takie linki:

Aplikacja f cam jak na filmiku.

Dodatkowo widzę że można dokupić taki adapter do kamery cofania fabrycznej:

https://www.car-tronic.pl/interfejs-do-zachowania-oryginalnej-kamery-cofania-nissan-qashqai-navaranote-pathfinder-x-trail-2010-p9840

Nie wiem czy to starczy ale tyle znalazłem w necie.

 

Sam mam zamiar jakoś sobie poradzić z kamerą 360 w Nissanie X Trail t31 ale dopiero za jakiś tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...