Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Bezpieczniki Xtrail T32


michalb

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

mam parę pytań z zakresu elektryki, na pewno nie są fachowe, ale ekspertem nie jestem i poszukuję odpowiedzi ;)

1)image.thumb.png.1adc8043f742cc775db678506f2e0a8c.png

Posiadam Xtraila, po prawej stronie od strony pasażera jest skrzynka z bezpiecznikami, w opisie wszystkie bezpieczniki są wypełnione, w naturze brakuje jednego, czy powinienem się tym martwić?

 

Drugie pytanie, planuję nabyć taki bypass, żeby podpiąć pod niego kamerę, za pomocą konwertera DC-DC 12V->5V.

image.thumb.png.831ba50a2eaf968405bda3e6eeaac801.png

image.thumb.png.fc34e0402f73de1e85447b198cb0f142.png

chciałbym go wpiąć w miejsce, które najchętniej jest do niczego wykorzystywane, ale jest tam napięcie po odpaleniu pojazdu. Czy ktoś z szanownego grona ma wiedzę, czy numer 2 spełni moje oczekiwanie? Lub może numer 1.

 

To samo chciałem zrobić od strony kierowcy, i pytanie, czy jeśli nie mam 4WD to można na spokojnie się "wpiąć" w to miejsce lub polecacie któreś inne?

image.thumb.png.ae240907d4307652a11864c4b36019ae.png

 

bardzo dziękuję za podpowiedzi,

mb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Czesc

Ad 1. Brak bezpieczników może być spowodowany tym, że masz wersję, która nie ma pewnych elementów wyposażenia (np. Napędu 4x4). Skrzynka bezpieczników jest identyczna we wszystkich wersjach. Instalacja elektryczna już nie i stąd różnice.

Ad 2. Adapter jest OK ale sprawdź czy w wolnych miejscach jest zasilanie 12V, inaczej adapter nie będzie działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...