Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gdzie jest pompa paliwa 1.5d 2001r


Guciu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam pytanie gdzie się znajduję pompa paliwa ,bo dziś dostałem się do baku pod siedzeniem i jest tam tylko podłączony wskażnik paliwa .A morze pompa wtryskowa sama ciągnie paliwo z baku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym modelu pompa wtryskowa zasysa paliwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzięki za odpowiedź odpaliłem samochód pochodził trochę na wolnych obrotach a później obroty mi spadały i zgasł i nie mogłem go odpalić może pompa wtryskowa mi padła jest jakaś możliwość sprawdzenia pompy czy działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wymieniłeś ten filtr tak jak pisałem w innym temacie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kombinuj tylko zmień ten filtr. Przy filtrze powinieneś mieć pompkę "gruszkę", podpompuj aż stwardnieje i odpalaj. Paliwo dolałeś czy jeszcze nie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kupiłem dzisiaj nowe paliwo z CPN ale mamie w kanistrze nie wlewał m do baku gdzie mam około 5 l starej ropy może przed gruszką wpiąć się wężykami do kanistra ze świeżą ropą i podpompować a stwardnieje oczywiście założę jeszcze nowy filtr żeby mi nie zasysa was baku tego brudu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrób. Podepnij pod kanister. Otwarłeś bak i co tam było? Jeśli faktycznie syf to trzeba wymyć zbiornik. przy otwieraniu zbiornika zassało powietrze? Może odpowietrznik się zatkał i zrobiło się podciśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...