Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

automatyczna skrzynia biegów Juke 2012 1598


ewaolatom

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o podpowiedź. Na P silnik pracuje prawidłowo. W momencie włączenia R lub D dławi się i gaśnie. Wstępna diagnoza, że to skrzynia biegów. Ale są też opinie że niekoniecznie. Szukam dobrego fachowcy - warsztatu jak najbliżej Jeleniej Góry, bo narazie jestem unieruchomiony. Póki co silnik na wyższych obrotach pogwizduje, a na niskich słychać chrobotanie. A może to rozrząd ? W kontrolkach nic się nie świeci. Proszę o pomoc lub jakieś sugestie. Krzysztof

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był badany komputerowo ale warsztat wykazu błędów nie udostępnił. Stwierdzono że to skrzynia i koszt 8-10 tyś. Przebieg obecny - 95 600. Nissan Wałbrzych twierdzi,że przy takim przebiegu to niemożliwe żeby skrzynia się rozleciała. I bądź tu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi i wniosek że tylko poważna diagnostyka, ale tu się zaczyna taniec pingwina bo gdzie, kto posiada Consult III+ ,DTC, itp. Ja jestem totalnie zerowy w tym temacie. Wskażcie jakiś konkretny warsztat proszę...i dziękuję

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...