Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gdzie kupujecie ori części?


clavikord
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym się Was zapytać gdzie kupujecie oryginalne, bądź dobrej jakości części do P12? Pomijam ASO. Mam tu na myśli części "mniej popularne" - konkretne przykłady:

- ostatnio zapchała mi się dysza spryskiwaczy, i musiałem własnymi siłami regenerować, ponieważ nigdzie nie mogłem dostać nowej ori (ani nawet zamiennika). Przepatrzone sklepy typu: InterCars, MotoFactory, Allegro.

- padające maty grzewcze lusterek. Kilka razy wymieniałem same maty (z Allegro), ale chciałem nabyć nowe ori wkłady, bo wiadomo, nie można bez końca demontować lustra z plastiku montażowego, no i uniwersalne maty z allegro nie zakrywają całego zwierciadła i jakieś 30% lustra nie jest ogrzane. Nigdzie nie można dostać nowych ori wkładów, tylko zamienniki na allegro. Sprawdziłem dwa od dwóch różnych sprzedawców i zostały od razu zwrócone - nie wiem jak to co sprzedają można nazwać lustrem - przez odbicie w folii aluminiowej do pieczenia więcej widzę, niż w tym co sprzedają. Cena ASO zaporowa: 200zł za sztukę. Hurtownie moto - brak

- podnośniki szyb - na allegro tylko i wyłącznie same szyny bez blachy i to bardzo kiepskiej jakości, gorzej jak ori, a jak wiadomo w ori juz słabo jest. Hurtownie moto - brak

- mechanizm wycieraczek - z własnej winy uszkodziłem mechanizm (robiłem konserwacje prewencyjną, i przesadziłem przy przykręcaniu mechanizmu spowrotem i przegiąłem tulejkę w mocowaniu przez zbyt mocne dokręcenie i teraz ramiona mają delikatny luz. Nigdzie nowego nie mogę nabyć.

Może jest jakiś sklep o którym nie wiem, macie może jakieś propozycje?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Podpinam się pod temat z tym że szukam namiarów na sklepy z oryginalnymi  częściami do silnika(pierścienie, uszczelka pod głowice)silnik o symbolu QR20DE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Części używane to Nieznajek z Wygnanowa - wpisuje się Nieznajek Nissan Wygnanów i ma się ich stronę, jak się zamówi do 12:00 to z reguły dnia następnego jest.

Uszczelka pod głowę w oryginale jest Reinza, więc zamiennik tej firmy też można śmiało kupować. Z pierścieniami jest trochę gorzej, ale zamiennik NPRa albo RIKa jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Podepnę się pod wątek, bo nic takiego nie znalazłem. Jakie wycieraczki macie w swoich samochodach? Właśnie szukam jakiejś dobrej marki, bo pora wymienić na nowe. Jak na razie najbardziej spodobały mi się te od Valeo hybrydowe, ale jeszcze z nich nie korzystałem. Mają dobre opinie ogólnie. Coś proponujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ja ostatnio najczęściej kupuję części tutaj https://www.ucando.pl/. Jestem zadowolony bo mają duży wybór części do różnych modeli samochodów. Każdy może sobie wybrać czy chce kupić jakiś tani zamiennik, czy może części z górnej półki. Polecam wszystkim bo sklep internetowy to ogromna wygoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...