Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wentylator chłodnicy wystudza silnik i głosniej pracuje...


adrian1603

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam kolejny problem z QQ...Mianowicie po pokonaniu jakiegos nawet małego dystansu lecz tylko podczas jazdy na postoju to sie nie dzieje włacza sie wentylator chłodnicy i jak chłodnica robi sie zimna silnik zaczyna chodzic głosniej jakby slychac było wtryski....po wylączeniu sie wentylatora i wystudzeniu chłodnicy zaczyna znow byc chłodnica ciepła praca silnika wraca do normy...coż to moze powodować takie działanie?? Wspomnę ze został wymieniony termostat na nowy wraz z czujnikiem temp na orginał i nadal tak sie dzieje...moze ktoś ma pomysł lub miał taki przypadek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam kolejny problem z QQ...Mianowicie po pokonaniu jakiegos nawet małego dystansu lecz tylko podczas jazdy na postoju to sie nie dzieje włacza sie wentylator chłodnicy i jak chłodnica robi sie zimna silnik zaczyna chodzic głosniej jakby slychac było wtryski....po wylączeniu sie wentylatora i wystudzeniu chłodnicy zaczyna znow byc chłodnica ciepła praca silnika wraca do normy...coż to moze powodować takie działanie?? Wspomnę ze został wymieniony termostat na nowy wraz z czujnikiem temp na orginał i nadal tak sie dzieje...moze ktoś ma pomysł lub miał taki przypadek??
Który czujnik temperatury został wymieniony?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Został wymieniony czujnik w termostacie....nie mogłem zlokalizowac jeszcze innego?? czyzby jeszcze jakis jeszcze był ktory steruje silnikiem??
Na pewno jest parę czujniki temp ale ten chyba jest właśnie odpowiedzialny za sterownie wentylatora. Jedz na kompa i na zimnym silniku niech sprawdza odczyty temp że wszystkich czujników

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...