Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zawieszenie Nissan Qashaj 1 2.0


mariuszynski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem jadac swoim autkiem podczas skrecania w lewo i prawo slysze ocieranie.Mechanik mi odginal jakies blaszki przy tarczach mialo pomoc,ale wraz sa te dzwieki przy skrecaniu w prawo i lewo prosze o porade co to moze byc.Jezdzilem na stacje diagnostyczno to wykazalo ze wszystko ok w zawieszeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem jadac swoim autkiem podczas skrecania w lewo i prawo slysze ocieranie.Mechanik mi odginal jakies blaszki przy tarczach mialo pomoc,ale wraz sa te dzwieki przy skrecaniu w prawo i lewo prosze o porade co to moze byc.Jezdzilem na stacje diagnostyczno to wykazalo ze wszystko ok w zawieszeniu
Auto na podnośnik i kręcić kołem slreconym na maxa i słuchać

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mechanik zdiagnozowal wymienil jeden przegub,drugi wyczyscil i nasmarowal i jest cisza.spory koszt ale jazda przyjemna bez zgrzytania przy skrecie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mechanik zdiagnozowal wymienil jeden przegub,drugi wyczyscil i nasmarowal i jest cisza.spory koszt ale jazda przyjemna bez zgrzytania przy skrecie
 
To chyba nie ocieranie słyszałes a zgrzutanie jak to przegub :-)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, scanik napisał:

To chyba nie ocieranie słyszałes a zgrzutanie jak to przegub :-)

Zużyte przeguby słychać jako charakterystyczne terkotanie przy mocnym skręcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dokladnie tak jak piszesz bylo terkotanie troche zle opisalem ale juz zrobil czesc plus robocizna 600zl bo wsadzil z gornej polki czesc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...