Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Odpowiedz na temat radionawigacji.


mariuszmurano

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam murka z 2005 roku Z50,jest tam nawigacja z napędem dvd,nie stety nie mam płytki ale i tak chyba na Polske jej nie ma.Na jednym z filmów  widziałem że sa jakieś inne radyjka ,które maja nawigacje i jest nawet dotykowy ekran.Czy jest ktoś w stanie mi objaśnić co i jak z tym jest ???? A może sa inne sposoby na uruchomienie navi,bo ten wyświetlacz jest tylko chyba do niej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj radia PIONEER AVIC F920BT -  uważam że pasuje do Murańca idealnie, ma dotykowy ekran,  microSD, bluetooth, USB, GPS,  zestaw głośnomówiący, wyjście na kamerę cofania, ustawienie ekranu powitalnego, a nawet zmianę koloru podświetlania przycisków. Aktualnie do kupienia w cenie ok. 1000zł za używkę. Miejsce ulokowania jak na fotce poniżej, choć tam radio troszkę inne.

z50.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każde radio 2din będzie pasować nawet chińczyki , cały problem polega że trzeba oryginlny panel wywalić i w stawić panel  metra  https://www.amazon.com/Metra-99-7612A-Installation-Aluminum-2003-2007/dp/B0094JGD54 który obsłuży nam klimę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam inny wyświetlacz niz na twoim zdjęciu.i pod niego chcę takie cos podłączyć.Dwa wyświetlacze są zbędne,a zwłaszcza jak orginalny wyświetlacz będzie nie aktywny,bo obecnie służy tylko do kamery cofania..Jeśli chodzi o radyjko to stare da sie wyciągnąć a na jego miejsce zamontować nowe.Chyba że,wyświetlacz się jakoś ustawia aby pokazywał te informację co u ciebie ???

Mam taki wyświetlacz jak na tym filmie,tylko że u mnie wyświetla sie stale napis NISSAN i pisze cos po niemiecku DVD cos tam. 

 

 

A radio mam takie.

Nissan Murano Z50 03-08 RADIO STEROWANIE NAVI KLIM Grodzisk Wielkopolski - image 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...